فینال کم تاثیر است؛ مسی تصمیمش را گرفته

مدیر ورزشی سابق بارسا معتقد است لیونل مسی همین حالا می داند فصل بعد کجا بازی خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بحث تمدید قرارداد لیونل مسی با بارسلونا به معضلی برای باشگاه کاتالان تبدیل شده است. هواداران نیز نگران جدایی ستاره محبوب خود هستند و باید دید لیونل مسی تا ۸۰ روز دیگر چه تصمیمی خواهد گرفت. برخی منابع معتقدند مسی قبل از اتمام فصل، تکلیف آینده اش را مشخص خواهد کرد.

مسی تابستان و در زمان حضور جوزپ بارتومئو اصرار به جدایی داشت ولی حالا با انتخاب خوان لاپورتا شاید به ماندن ترغیب شده باشد. گفته می شود لاپورتا اولین پیشنهاد تمدید را نیز به مسی ارائه داده است.

آندونی زوبی زارتا مدیر ورزشی سابق بارسا که سال ها دروازه بان این باشگاه نیز بود، در مورد تمدید قرارداد مسی گفت:« مسی این حق را دارد تا در مورد آینده اش هر تصمیمی بگیرد. اگر بماند که فوق العاده خواهد بود و اگر برود نیز هواداران باید او را درک کنند. خوان لاپورتا گفته است هر کاری برای ماندنی کردن مسی خواهد کرد و ببینیم چه خواهد شد. 

بسیاری معتقدند پیراهن شماره ۱۰ مسی باید بازنشسته شود ولی معتقدم یکی از تیم های پایه بارسا باید ظهور کند و وارث این پیراهن شود.»

زوبی زارتا ادامه داد:« مطمئنم که مسی همین حالا تصمیمش را گرفته و تردیدهای بسیار اندکی دارد. فکر هم نمی کنم نتیجه فینال کوپا دل ری روی تصمیم او تاثیر خاصی بگذارد ولی بازهم چیزی مشخص نیست. اتفاقی مشابه برای خودم رخ داد. یک روز قبل از فینال لیگ قهرمانان سال ۱۹۹۴ برابر میلان(شکست ۴-۰ بارسا)  به این نتیجه رسیدم که در بارسا بمانم ولی ۲۴ ساعت بعد به همسرم گفتم باید به دنبال تیمی جدید باشیم. مسی هم به پایان فوتبالش نزدیک است و در این شرایط، هر جا حس بهتری داشته باشد، بازی خواهد کرد.»

تگ ها


آندونی زوبی زارتا لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال