فیورنتینا ۳ – ۳ اینتر؛ نراتزوری در دقیقه ۱۰۱ برد را از دست داد +ویدیو

اینتر باز هم در واپسین لحظات پیروزی را از دست داد...

تیم‌های فیورنتینا و اینتر در آرتمیو فارنکی به مصاف هم رفتند.

به گزارش مدال، در این دیدار جذاب و تماشایی، اینتر تا آخرین دقایق بازی از بنفش ها پیش بود اما بازیکنان فیورنتینا در دهمین دقیقه از وقت های تلف شده به گل سوم رسیدند و توانستند یک امتیاز از این دیدار خانگی بگیرند.

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه اول به گل رسید. روی یک پاس بلند به پشت مدافعان اینتر، کیه زا صاحب توپ شد و پاس در عرض او در محوطه جریمه را سیمئونه تبدیل به گل کرد. البته توپ پیش از ورود به دروازه به استفان دی فری برخورد کرد و گل به نام مدافع اینتر ثبت شد.

اما این برتری تنها ۵ دقیقه پایدار بود و اینتر در دقیقه ۶ به گل تساوی رسید. پاس هوشمندانه ناینگولان به پشت مدافعان فیورنتینا، در موقعیتی خوب به ماتیاس وسینو رسید و او هم با ضربه تماشایی، حساب کار را ۱-۱ کرد.

در ادامه باز هم این بازیکنان فیورنتینا بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند و موقعیت های بیشتری داشتند اما نمی توانستند به گل برسند. در دقیقه 28، فیورنتینا روی یک ضدحمله صاحب موقعیت شد اما ضربه جرسون از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقایق پایانی نیمه اول، این اینتری ها بودند که پیش کشیدند و در دقیقه ۴۰ توانستند به گل دوم برسند. پولیتانو که پشت محوطه جریمه فیورنتینا صاحب توپ شده بود، بعد از یک حرکت عرضی، با ضربه ای تماشایی، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

در دقیقه 44، چیزی نمانده بود که پریشیچ اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما او این موقعیت را از دست داد و این نیمه با همان نتیجه ۱-۲ به پایان رسید.

نیمه دوم را اینتر بهتر آغاز کرد و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه در دقایق ابتدایی، در دقیقه 52 به گل سوم رسید. روی ارسال برزوویچ، مدافع فیورنتینا توپ را با دست لمس کرد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. بعد از استفاده از VAR هم داور تصمیمش را تغییر نداد تا اینتری ها فرصت زدن گل سوم را پیدا کنند. پریشیچ پشت ضربه ایستاد و برخلاف جهت حرکت دروازه، توانست کار را تمام کند.

بازیکنان میزبان که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در دقیقه ۶۱ توانستند به گل برسند اما داور به دلیل خطای موریل روی دی آمبروسیو، این گل را نپذیرفت.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۷۴، فیورنتینا توانست به گل دوم برسد. روی یک ضربه آزاد از پشت محوطه جریمه اینتر بود که موریل با یک شوت تماشایی، توپ را به طاق دروازه اینتر کوبید.

یک دقیقه بعد چیزی نمانده بود که وسینو بار دیگر اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما واکنش خوب دروازه بان فیورنتینا، مانع از رسیدن اینتر به گل چهارم شد.

در دقایق پایانی این بازیکنان میزبان بودند که حملات خطرناک تری روی دروازه اینتر داشتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۸۶، کار را به تساوی بکشند اما ضربه کیه زا از بالای دروازه به بیرون رفت.

در وقت های تلف شده، حملات فیورنتینا ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم سرانجام در دهمین دقیقه از وقت های تلف شده به گل رسیدند. ضربه کیه زا در محوطه جریمه اینتر به دست دی آمبروزیو برخورد کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. بعد از چند دقیقه توقف بازی برای استفاده از VAR، سرانجام ورتو پشت ضربه ایستاد و کار را تمام کرد تا بازی با تساوی 3-3 به پایان برسد.