فیورنتینا به دنبال جذب مهاجم سابق منچستریونایتد و رئال مادرید

مسئولان باشگاه فیورنتینا در نظر دارند چیچاریتو مهاجم سابق باشگاه‌های منچستریونایتد و رئال مادرید را به خدمت بگیرند....

به گزارش مدال؛ بنفش‌های فلورانس به دنبال جذب یک مهاجم باتجربه هستند و «خاویر هرناندز» ملقب به «چیچاریتو» از باشگاه «وستهام» و «داریو بندتو» از باشگاه «بوکا جونیورز» گزینه‌های فیورنتینا خواهند بود.

«وینچنزو مونتلا» که اخیراً به فیورنتینا برگشته، اعتقاد دارد «جیووانی سیمئونه» به یک مهاجم مکمل در کنار خود نیاز دارد. در همین راستا «کوریره دلو اسپرت» در گزارشی مدعی شد «چیچاریتو» و «بندتو» دو گزینه مورد علاقه فیورنتینا برای تقویت خط حمله خواهد بود.

پائولو بندتو 29 ساله در بوکا جونیورز آرژانتین بازی می‌کند و حتی به المپیک مارسی هم لینک شده اما گزینه موردعلاقه بنفش‌های فلورانس «چیچاریتو» است. ستاره‌ای که سابقه پوشیدن پیراهن باشگاه‌های منچستریونایتد و رئال مادرید را در کارنامه می‌بیند و قرارداد فعلی‌اش با چکش‌های لندن به زودی به اتمام خواهد رسید. همین امر شانس فیورنتینا را برای جذب او به صورت بازیکن آزاد را بالا برده است.

مهاجم 31 ساله تیم ملی مکزیک پس از حضور در منچستریونایتد، رئال مادرید، بایرلوکوزن و وستهام، حالا این شانس را دارد تا در چهارمین لیگ معتبر اروپایی هم توپ بزند.

بیشتر بخوانید:

گزینه مد نظر لیورپول و یوونتوس فروشی نیست

تگ ها


خاویر هرناندز وستهام فیورنتینا سری آ لیگ برتر انگلیس نقل انتقالات نقل و انتقالات لیگ برتر انگلیس خاویار ارناندز بالسازار فیورنتینا سری آ لیگ برتر فوتبال