فیورنتینا ۰ - ۰ یوونتوس؛ تساوی پرتلفات در آرتمیو فرانکی

یوونتوس در اولین حضور مائوریتسیو ساری روی نیمکت، در دیداری دشوار در خانه فیورنتینا به تساوی رضایت داد...

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته سوم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، فیورنتینا در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس میزبان یوونتوس بود که این دیدار در نهایت با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

در مقاطع آغازین نیمه اول چندان بازی باکیفیتی شاهد نبودیم و تا دقیقه ۲۵ تنها ضربه به سمت دروازه، ضربه ماتوئیدی بود که توسط دراگوفسکی مهار شد. اما بعد از آن روی دو صحنه و دو ارسال زمینی از دالبرت، مهاجمان فیورنتینا دو فرصت عالی را از دست دادند. بازی متعادل بود و حتی در بعضی صحنه‌ها فیورنتینا خطرناک‌تر ظاهر شد و در دقیقه ۴۰ ضربه سر لیرولا با واکنش شزنی راهی کرنر شد. مهم‌ترین اتفاق نیمه اول، مصدومیت داگلاس کاستا و میرالم پیانیچ بود که دو تعویض اجباری روی دست مائوریتسیو ساری گذاشت. در ادامه تلاش دو تیم فایده‌ای نداشت و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

میزبان برتری خود را در نیمه دوم نیز ادامه داد و چندین بار توسط دالبرت و کیه‌زا دروازه یوونتوس را تهدید کرد اما شزنی توانست دروازه‌ خود را بسته نگه دارد. گرمای هوا باعث شد تا داور در دقیقه ۶۰، کولینگ برک اعلام کند تا بازیکنان کمی استراحت کنند. اما اتفاق عجیب این بود که دانیلو نیز مصدوم شده و جای خود را به کوادرادو داد، تا هر سه تعویض ساری در این بازی اجباری باشد. بازی دو تیم پربرخورد دنبال می‌شد و حساسیت بازی اجازه نمی‌داد تا بازی روان و زیبایی شاهد باشیم. دو تیم تمام سعی خود را برای گلزنی در این بازی کردند اما در ادامه نیز هیچ‌یک از دو تیم توفیقی پیدا نکرد و این دیدار حساس در نهایت با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی یوونتوس 0 - 0 فیورنتینا/ ویدیو

ساری: دوری از نیمکت دشوار بود/ رونالدو بهترین بازیکن دنیاست

تگ ها


ورزشگاه آرتمیو فرانکی ویولا بیانکونری فوتبال جهان مائوریتسیو ساری وینچنزو مونتلا فیورنتینا یوونتوس فیورنتینا-یوونتوس سری آ فوتبال