فیگو: رئال فرصت‌های بی نظیر در اختیار رونالدو گذاشته

در حالی که شایعه جدایی رونالدو بیش از پیش شنیده میشود، لوئیس فیگو به هموطنش هشدار داد که رئال مادرید چه فرصت هایی در اختیار او قرار داده است ......

در حالی که شایعه جدایی رونالدو بیش از پیش شنیده می‌شود، لوئیس فیگو به هموطنش هشدار داد که رئال مادرید چه فرصت هایی در اختیار او قرار داده است.

ستاره پرتغالی پس از  فینال چمپیونزلیگ، اعلام کرد که شاید این دیدار آخرین بازی اش برای رئال باشد و دنیای فوتبال را شوکه کرد. نشریه رکورد مدعی شده که او در تابستان قطعا رئال را ترک خواهد کرد ولی فیگو مدعی شد که رئال فرصت‌های بی نظیری در اختیار رونالدو گذاشته است.

او گفت:" خیلی دفعات چیزی که می‌خواهد و اتفاقی که رم می‌خواهد، ربطی به شما ندارد ولی فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید بررسی شوند. ولی رونالدو در بهترین باشگاه جهان توپ می‌زند و فکر می‌کنم فوتبالش را در همینجا به پایان می‌رساند. منطقی هم هست زیرا مشخص است که دستاوردهای او در رئال در هیچ باشگاه دیگری رخ نمی‌داد. رئال به رونالدو خیلی پرستیژ داده و این موضوع باعث شده که او جوایز انفرادی زیادی نیز ببرد." 

فیگو درباره جدایی زیدان گفت:" زیدان دوست من است و از نظر من همه چیز خوب است. پس از تمام اتفاقاتی که رخ داد، احتمالا او به سقف توانایی اش رسیده است. بهتر شدن از او همیشه غیرممکن است."

تگ ها


کریستیانو رونالدو رئال مادرید لالیگا فوتبال