قائدرحمتی: بازی با استقلال ببینید چه تیمی داریم!

هافبک نساجی مازندران معتقد است توانایی کسب امتیاز و پیروزی مقابل استقلال را دارند....

به گزارش "ورزش سه"، محمود قائدرحمتی درباره برتری نساجی مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد: اجازه بدهید همین ابتدا به مردم خوب و دوست داشتنی قائم‌شهر مازندران و تمام تماشاگران عزیز نساجی به‌خاطر ماندن تیم در لیگ برتر تبریک بگویم؛ خدا را شکر توانستیم با برد مقابل ذوب‌آهن خیلی زودتر از آنچه که همه انتظار داشتند به خواسته هواداران برسیم و در جایگاه خوبی قرار بگیریم.

او ادامه داد: ذوب‌آهن در دو هفته اخیر باخت نداشت و همه توان خود را گذاشته بود تا در اصفهان ما را شکست بدهد و در لیگ برتر بماند، اما خوشبختانه با نکات فنی و روحیه بالایی که آقای الهامی به بچه‌ها دادند، توانستیم یک نمایش بهتر نسبت به حریفمان داشته باشیم و با استفاده از موقعیت‌های خود به برتری دست یابیم.

هافبک نساجی مازندران با اشاره به بازی فیزیکی ذوب‌آهن عنوان کرد: خدا را شکر که خودم و بقیه بازیکنان تیم مصدوم نشدیم. فکر می‌کنم ذوب‌آهن به‌خاطر اینکه استرس سقوط داشت و در خانه در حال شکست خوردن بود، کمی عصبی بازی می‌کرد و به همین دلیل چند خطای خیلی بد روی ما داشتند و به نظرم آقای فغانی می‌توانست در یکی، دو صحنه از کارت خود استفاده کند.

قائد رحمتی با اشاره به بازی آینده نساجی برابر استقلال ابراز کرد: پس از اینکه آقای الهامی به نساجی آمدند، توانستیم ۲۲ امتیاز در ۱۱ بازی بگیریم، اما این عملکرد فوق‌العاده تیم ما شاید هنوز آنطور که باید و شاید به چشم تماشاگران فوتبال ایران نیامده ولی مطمئن باشید مقابل استقلال هم با کسب امتیاز و حتی پیروزی روند خوبمان را حفظ می‌کنیم تا همه ببینند نساجی چه کیفیت بالایی ارائه می‌کند و اگر همین عملکرد را در دور رفت داشت، به جایگاه بالایی در جدول می‌رسید.

تگ ها


محمود قائد رحمتی نساجی مازندران