قائدرحمتی: عدالت را در فوتبال ایران دیدیم

هافبک تیم نساجی معتقد است که فدارسیون و کمیته استیناف با اعلام رای نهایی بازی سایپا-پیکان عدالت را رعایت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم نساجی که هفته گذشته با نتیجه یک بر صفر مغلوب پیکان در یک دیدار بسیار حساس شد، پس از اعلام رای نهایی بازی سایپا-پیکان، یک بار دیگر از بحران خارج شده و تا رتبه سیزدهم بالا رفت. محمود قائدرحمتی، هافبک تیم نساجی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: درست است که نتیجه بازی پیکان و سایپا تغییر کرد، اما حساب آن‌چنانی روی نتیجه این بازی باز نکرده بودیم و می‌خواستیم نشان دهیم با وجود هر اتفاقی می خواهیم در لیگ برتر بمانیم.

وی ادامه داد: البته از فدراسیون فوتبال خیلی تشکر می کنم. نه تنها نساجی و پیکان، بلکه همه تیم هایی پایین جدولی در انتظار اعلام رای نهایی بودند. با وجود اینکه رای دیر اعلام شد، اما خوشبختانه حق به حق‌دار رسید و از این بابت خیلی خوشحال هستم. امیدوارم در یک رقابت سالم و فوتبالی، تیمی موفق شود که در زمین از دیگر تیم ها بهتر عمل کرده است.

هافبک تیم نساجی در مورد شرایط تیمش در هفته های پایانی گفت: مقابل پیکان یک باخت غیر منتظره داشتیم ولی هواداران نگران نباشند. پس از بازگشت آقای ساکت الهامی، بچه ها روحیه خود را بازیافته اند و با انگیزه ای بسیار بالا به دنبال گرفتن بهترین نتایج ممکن طی پنج بازی پایانی فصل هستیم.

قائدرحمتی یادآور شد: فردا بازی سختی مقابل صنعت نفت آبادان داریم و می دانیم آنها در خانه تیم خوبی هستند اما مطمئنا ما هم هدفی غیر از گرفتن سه امتیاز نداریم و برای برد وارد زمین می شویم تا شرایط خودمان را در جدول بهتر کنیم.

تگ ها


فوتبال ایران محمود قائد رحمتی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال