قائدرحمتی: گل سریع بهترین اتفاق ممکن بود

هافبک تیم نساجی پیروزی مقابل فولاد را یکی از بردهای مهم تیمش در لیگ بیستم دانست....

به گزارش "ورزش سه"، تیم نساجی بعد از کسب پیروزی یک بر صفر مقابل مس رفسنجان در هفته بیست و دوم، فولاد را با نتیجه ای مشابه در هفته بیست و سوم شکست داد. محمود قائد رحمتی، هافبک تیم نساجی یکی از بهترین بازی های خود را در این فصل برای تیمش انجام داد؛ او در گفت و گو با خبرنگار ما در مورد این پیروز گفت: روحیه مان بعد از شکست دادن مس خیلی بهتر شده بود و با اندیشه برد مقابل فولاد به میدان رفتیم. همه تلاش مان را برای برد انجام دادیم و خدا را شکر به هدف مان رسیدیم.

قائدرحمتی ادامه داد: فولاد یکی از حرفه ای ترین تیم های حال حاضر فوتبال ایران است و کیفیت فوتبال این تیم را به خوبی در آسیا دیدیم. درست است که به پیروزی نیاز مبرم داشتیم ولی بی گدار به آب نزدیم و برای تک تک لحظات بازی برنامه داشتیم. 


هافبک نساجی با اشاره به گل زودهنگامی که تیمش به ثمر رساند گفت: بهترین اتفاق ممکن برایمان گلی بود که در دقایق ابتدایی بازی زدیم. این گل روحیه مان را چند بار برابر کرد و البته کارمان را دشوارتر چراکه حفظ یک گل مقابل تیم خطرناکی چون فولاد در مدت حدود ۸۰ دقیقه کار سختی است که خدا را شکر توانستیم با تلاش بچه ها و راهنمایی هایی که کادر فنی در طول هفته کرده بود، آن را انجام دهیم.

او با ابراز رضایت از جو موجود در تیمش با حضور ساکت الهامی ابراز کرد: همگی برای یک هدف هم قسم شده ایم و آن چیزی نیست جز نگه داشتن نساجی در لیگ برتر که البته کمترین کاری است که می توانیم در برابر صبر و حمایت هوادارانمان به آنها هدیه کنیم. ان شاالله که این کار عملی شود و بتوانیم سهمیه لیگ برتری مازندران را حفظ کنیم تا با یک تدبیر مناسب در فصل آینده، تیمی قدرتمندتر و شایسته تر را روانه مسابقات کنیم.

تگ ها


محمود قائد رحمتی نساجی مازندران