قائدی: برای صعود به المپیک باید با تیم‌های آسیایی بازی کنیم

مهدی قائدی، بازیکن تیم فوتبال امید کشورمان می‌گوید که این تیم بازی‌های دوستانه خوبی برگزار نکرده است. ۱۴...

مهدی قائدی، بازیکن تیم فوتبال امید کشورمان می‌گوید که این تیم بازی‌های دوستانه خوبی برگزار نکرده است. ۱۴

به گزارش مدال، مهدی قائدی، بازیکن تیم فوتبال امید کشورمان در حاشیه تمرین این تیم اظهار داشت: خدا را شکر تمرینات‌مان بعد از تعطیلی اردوی قبلی تیم، در حال انجام است. تیم هنوز تکمیل نشده و 20 روز مانده به آغاز بازی‌ها نتوانستیم تمریناتی که سرمربی تیم می‌خواهد را انجام دهیم. من به تیم اعتقاد دارد و امیدوارم از این مرحله صعود کنیم.


وی در مورد اینکه تیم امید بازی‌های دوستانه خوبی نداشته و با این شرایط چگونه به صعود امیدوار است، گفت: بازی دوستانه انجام دادیم، اما آن بازی‌های دوستانه‌ای که مربی می‌خواهد را نداشته‌ایم. فقط با تیم‌های آسیایی بازی کرده‌ایم و درست است که باید برای صعود به المپیک با تیم‌های آسیایی بازی کنیم، اما اگر با ژاپن، کره جنوبی یا چین بازی می‌کردیم، فکر می‌کنم می‌توانستیم آمادگی بهتری داشته باشیم. با تیم‌هایی بازی کرده‌ایم که در سطح تیم ایران نبوده‌اند و به نظرم به بازی‌های قوی‌تری نیاز داشتیم.
بازیکن تیم فوتبال استقلال درباره اینکه تیمش در غیاب او باید به مصاف الدحیل برود و پیش‌بینی‌اش از این بازی چیست، خاطرنشان کرد: امیدوارم که استقلال نتیجه خوبی به دست بیاورد. مطمئنم این بازی را می‌بریم. با بچه‌ها هم صحبت کرده‌ام و روحیه خوبی دارند، امیدوارم مقابل الدحیل نتیجه بگیرند.


قائدی در واکنش به این مسئله که چرا شفر فقط او را برای حضور در اردوی تیم امید آزاد کرده و آیا نگران این مسئله نیست که در استقلال جایگاه خود را از دست بدهد، گفت: خیر، من به دلیل مصدومیت مانده بودم که کارهای فیزیوتراپی‌ام را انجام بدهم و آقای شفر هم گفتند دیگر کنار تیم امید بمانم و بعد از مسابقات انتخابی المپیک به استقلال اضافه می‌شوم.