قائدی و ثبت اولین تیک سبز در لیگ ۲۰ (عکس)

مهاجم بوشهری استقلال در نخستین دیدارش در لیگ جدید نیز پاس گل داد....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در اولین دیدارش در لیگ بیستم، با پنجره بسته و بدون استفاده از بازیکنان جدیدش و با یک نیمکت جوان، از سد تیم سختکوش مس رفسنجان گذشت و ۳ امتیاز حساس را از آن خود کرد.


در این دیدار، استقلال در دقایق ۵۸ و ۶۶ دوبار توسط کاپیتان وریا غفوری و امیرارسلان مطهری به گل رسید تا شاگردان محمود فکری گام نخست در لیگ جدید را محکم بردارند و علاوه بر شکستن طلسم ۴ ساله ناکامی در هفته اول، هوادارانشان را نیز به آینده امیدوار کنند.


در این دیدار و روی گل دوم آبی ها، مهدی قایدی در حالی که دو مدافع مس را پیش روی خود داشت، ابتدا اقدام به شوت زنی کرد که پس از برخورد توپ به مدافع مسی ها، توپ مجددا به قایدی رسید و با بازگشت مدافعین مس، شمار آنها به ۳ نفر رسید.


در حالیکه هر ۳ مدافع مس از حضور ارسلان مطهری غافل شده بودند و برای تصاحب توپ به سمت قایدی یورش بردند، مهاجم بوشهری استقلال با یک پاس دقیق، توپ را از بالای سر هر سه مدافع مس عبور داد تا ارسلان مطهری با یک ضربه سر ضرب و دقیق، دروازه ناصر سالاری را برای بار دوم باز کند و استقلال حساب کار را به ۲ بر صفر تغییر دهد.


مهدی قایدی که در لیگ گذشته به طور مشترک با میلاد جهانی عنوان بهترین پاسور لیگ را با ۸ پاس گل دریافت کرده بود، حالا در اولین دیدار خود در لیگ برتر، گلسازی می کند تا نشان دهد باز هم قصد دارد در فصل جدید، هم در نقش گلزن و هم در نقش پاسور برای تیمش مثمر ثمر باشد.

تگ ها


استقلال تهران مهدی قایدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال