قائم‌شهر برای دروازه‌بان‌های پرسپولیس شگون ندارد!

از زمان حضور نساجی در لیگ برتر هنوز سرخ‌پوشان پایتخت نه موفق شده‌اند مقابل این تیم در قائمشهر به پیروزی برسند و نه حتی کلین‌شیت کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با احتساب دیدار معوقه هفته پنجم لیگ بیستم میان پرسپولیس و نساجی مازندران در قائمشهر که با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید، حالا در ادوار تقابل این تیم در لیگ برتر دو پیروزی سهم سرخ‌پوشان و سه تساوی به ثبت رسیده است؛ سه تساوی که با نتیجه‌ای مشابه ۱-۱ در سه فصل اخیر در قائمشهر رخ داده و پرسپولیسی‌ها نیز هنوز در قائمشهر موفق به پیروزی مقابل نساجی نشده‌اند.

نه تنها کسب پیروزی که حتی سنگربانان پرسپولیس در سه تقابل با این تیم در ورزشگاه شهید وطنی نتوانسته‌اند دروازه خود را بسته نگه دارند تا این‌چنین یک آمار منفی در ادوار تقابل‌های پرسپولیس و نساجی در لیگ برتر به ثبت برسد؛ ناکامی در برد نساجی در خانه و یا حتی کلین‌شیت مقابل این حریف مازنی. اتفاقی که در دیدار معوقه هفته پنجم لیگ بیستم نیز با حضور حامد لک در درون دروازه پرسپولیس تکرار شد تا آن‌ها هم در ناکامی در کسب نتیجه و هم در ناکامی کلین‌شیت در خانه نساجی، هت‌تریک کرده باشند.

بیشتر بخوانید:

بیگی: هواداران نساجی همیشه روی پشت بام ها هستند

حواشی دیدار نساجی-پرسپولیس در ورزشگاه وطنی/ ویدیو

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال