قائم مقام نساجی تهدید کرد؛ مقابل پرسپولیس بازی نمی‌کنیم

قائم مقام باشگاه نساجی می‌گوید اگر دو بازیکنشان در تیم امید را برای بازی با پرسپولیس در اختیار نداشته باشند، به میدان نمی‌روند....

به گزارش مدال، تیم فوتبال نساجی باید روز جمعه در دیداری معوقه در ورزشگاه آزادی به مصاف نساجی برود. از طرفی این باشگاه امروز از سوی کمیته انضباطی از نقل و انتقالات محروم شد و همچنین همین امروز ۴ بازیکن‌شان قراردادشان را به صورت یک طرفه با نساجی فسخ کردند.

ایزد سیف‌الله‌پور، قائم مقام باشگاه نساجی درباره این اتفاقات اظهار کرد: چهار بازیکن ما فسخ کرده‌اند. ما سه روز پیش به فدراسیون نامه دادیم و اعلام کردیم با توجه به اینکه مالکیت باشگاه ما در حال تغییر و تحول است و همچنین بازی ما با پرسپولیس یک بازی عقب افتاده است، یا بازی ما را لغو کنید یا اجازه ندهید این ۴ بازیکن ما قراردادشان را برای این بازی فسخ کنند چون بازی ما با پرسپولیس یک بازی عقب افتاده است.

او ادامه داد:‌ پنجره نقل و انتقالاتی ما بسته است و الان هم اعلام می‌کنیم که اگر بدهی‌هایمان را صاف نکردیم پنجره ما را باز نکنند. امروز هم به این آقایان که خودشان را از دسترس خارج کرده‌اند گفتیم شماره حساب‌هایتان را اعلام کنید تا پول را برایتان واریز کنیم.

سیف‌الله‌پور اضافه کرد: بازی ما با پرسپولیس عقب افتاده است. سوال من این است چرا بازی استقلال- سپاهان را لغو کردند؟ پرسپولیس فقط یک بازیکن در تیم امید دارد، ولی دو بازیکن اصلی ما در تیم امید بازی می‌کنند. شما مسی را از بارسلونا بگیرید چه اتفاقی برای بارسلونا میفتد؟ همه بازیکنان ما خوب هستند ولی ما کلا ۱۵ بازیکن داریم. دو نفر به اردوی تیم ملی بروند و چهار نفر هم فسخ کنند، با بازیکنان جوانان هم ۱۱ نفر نمی‌شویم. اگر تصمیم این است که ما این بازی را به راحتی ببازیم خب ما به زمین نمی‌رویم. ولی تماشاگر ما برای ما حرمت دارد. ما سه روز قبل هم اعلام کردیم که وضعیت بازیکنان ما به این شکل است و به ما کمی فرصت دهید تا با تمام بازیکنان تسویه کنیم. مالکیت باشگاه با عوض شده است و کل باشگاه در اختیار آقای حدادیان است و آقای صنیعی‌فر سهامش را واگذار کرده است.

قائم مقام باشگاه نساجی در پایان گفت: ما نامه زدیم و گفتیم اگر این بازیکنان در قراردادشان آپشن دارند که در پایان نیم فصل جدا شوند، باید این را در نظر بگیرید که هنوز یک بازی ما از نیم فصل باقی مانده است. اگر هم تصمیم‌تان این است که بازی تحت هر شرایطی برگزار شود چرا بازی استقلال- سپاهان را لغو کردید؟ اگر هم می‌خواهید بازی کنید ما احترام می‌گذاریم و یک درخواست داریم؛ بازیکنان ما را که در تیم ملی امید هستند چهارشنبه در اختیار ما بگذارید و ما جمعه دوباره آن‌ها را به تمرین تیم امید می‌فرستیم. ما بازیکن نداریم. این را به کی بگوییم؟ لیست ما در فدراسیون موجود است، ببینید از چند بازیکن می‌توانیم استفاده کنیم. اگر بازی را لغو نکنند بازی نمی‌کنیم.

اخبار مرتبط:

باشگاه نساجی خواستار لغو بازی با پرسپولیس شد

تگ ها


اخبار نساجی قائم مقام نساجی ایزد سیف الله پور نساجی پرسپولیس لغو بازی پرسپولیس نساجی بازی هفته دوازدهم پرسپولیس نساجی پرسپولیس نساجی مازندران پرسپولیس-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال