قابل پیش‌بینی بود که لیگ وضعیت بدی پیدا ‌می‌کند

مدافع تیم فوتبال شهر خودرو گفت: مگر می‌شود آمار مبتلا به کرونا در ایران اینقدر بالا باشد ولی فوتبالیست‌ها در حالی که بازی‌ها برگزار می‌شود کرونا نگیرند؟...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،‌ مدافع تیم فوتبال شهر خودرو ادامه داد: با تیمی بازی کردیم که خطر سقوط را احساس می‌کند و نسبت به گذشته قوی‌تر شده است، آنها نمایش خوبی داشتند و چند فرصت خوب به دست آوردند و حتی توپ را به تیر دروازه ما هم زدند ولی ما هم فرصت‌های مناسبی داشتیم و ما هم توپ را به تیر دروازه حریف زدیم. گل‌گهر چیزی برای از دست دادن نداشت و بی‌مهابا بازی می‌کرد اما تیم ما با تفکر بازی کرد و حقمان هم پیروزی بود، هر چند که چیزی از شایستگی‌های گل‌گهر کم نمی‌شود. امیدوارم آنها در نهایت در لیگ برتر بمانند.

وی با اشاره به هدف شهر خودرو در این فصل گفت: قهرمانی که دور از دسترس است ولی هدف مهم ما کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است. رقابت بین چند تیم برای کسب سهمیه فشرده است و ۷ بازی داریم که همه آنها حکم فینال را دارند. در لیگ هم هیچ مسابقه‌ای آسان نیست و باید خوب امتیاز بگیریم. تیم ما شایستگی کسب سهمیه را دارد.

جعفری در ارتباط با مثبت اعلام شدن تست کرونای برخی از بازیکنان فولاد و استقلال و تعویق بازی‌های این دو تیم که حتی منجر به بروز شایعاتی در خصوص تعطیلی کامل مسابقات هم شد، تصریح کرد: دچار دوگانگی شده‌ایم. از یک طرف اوضاع خراب است و نگران خانواده‌هایمان هستیم و از طرف دیگر به این فکر می‌کنیم که نمی‌شود فوتبال را تا روزی که کرونا از بین برود تعطیل کرد. اگر بازی‌ها تعطیل شود تکلیف سهمیه یا تیم‌های سقوط کننده چه می‌شود، یا اینکه لیگ سال بعد با چه شرایطی برگزار خواهد شد؟

مدافع شهر خودرو تاکید کرد: مگر می‌شود آمار مبتلا به بیماری کرونا در ایران اینقدر بالا باشد ولی فوتبالیست‌ها در حالی که بازی‌ها برگزار می‌شود کرونا نگیرند؟ قابل پیش‌بینی بود که لیگ برتر وضعیت بدی پیدا می‌کند و این اتفاقات هم دست ما نیست که جلویش را بگیریم. اگر یک بازیکن کرونا بگیرد بقیه نفرات آن تیم هم می‌گیرند و بازیکنان در این شرایط باید بیشتر مسائل بهداشتی را رعایت کنند. متاسفانه بعضی‌ها مسائل بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و این شرایط باید تغییر کند.

بیشتر بخوانید:

رکورد صددرصدی شهر خودرو برابر گل گهر

سلامت اهالی فوتبال در معرض خطر بزرگی است

 

 

تگ ها


حسن جعفری فوتبال ایران شهر خودرو فوتبال