قاتل استقلال و فرشته خوشبختی پرسپولیس

بازیکن تعویضی ماشین سازی قرار بود همان کاری را بکند که در دیدار برابر استقلال انجام داده بود ولی سرنوشت دیگری در مصاف با پرسپولیس انتظار او را می کشید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شاید هیچ بازیکنی در نیم فصل اول لیگ نوزدهم نامش در میان اخبار رسانه های مختلف دیده نمی شد؛ بازیکنی که در دقیقه ۷۴ دیدار برابر استقلال وارد زمین شد و در دقیقه ۹۰ روی یک ضربه ایستگاهی دروازه سید حسین حسینی را باز کرد تا خیلی زود اولین شکست استقلال با استراماچونی از راه برسد.


در دیدار برابر پرسپولیس در هفته بیست و چهارم البته خیلی چیزها تغییر کرده بود؛ دیگر رسول خطیبی روی نیمکت ماشین سازی حضور ندارد و احد شیخ لاری هم به دلیل عملکرد ضعیف جای خود را به محمدرضا مهاجری داد.


زارعی در دقیقه ۵۹ دیدار برابر پرسپولیس وارد زمین شد تا شاید در ضدحملات فرشته نجات تیمش باشد ولی در دقیقه ۸۴ روی زرنگی علی عیلپور و اشتباهی که او انجام داد، منجر به اعلام یک پنالتی غیر ضروری برای پرسپولیس شد تا یکبار دیگر فوتبال نشان دهد که هم می‌تواند یک فرد را در یک روز خاص به فرشته نجات تیمش بدل کند و در یک روز دیگر همان فرد را قاتل تیمش کند.

اخبار مرتبط:
ماشین‌سازی 0 پرسپولیس 1؛ «ماشین» هم سرخ‌ها را به سمت قهرمانی برد
خلاصه بازی ماشین‌سازی 0 پرسپولیس 1/ ویدیو

تگ ها


ماشین سازی تبریز فوتبال ایران اتابک زارعی اتابک زارعی ماشین سازی پرسپولیس ماشین سازی-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال