قادری: جوانان تراکتور خودشان را نشان می‌دهند

وینگر تیم فوتبال تراکتور می گوید رسول خطیبی در این تیم به جوانان فرصتی خوبی برای نشان دادن توانایی هایشان داده است....

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور در دیدار با صنعت نفت آبادان پیروزی را با نتیجه تساوی عوض کرد. محمد قادری در این خصوص به خبرنگار ما گفت: ما برای برد به زمین رفته بودیم ولی پنالتی دقایق آخر کار ما را خراب کرد. صنعت نفت به جز صحنه پنالتی در کل شاید یک موقعیت دیگر داشت. ما در دقیقه ۶۰ به گل رسیدیم و از گلمان هم محافظت کردیم ولی متاسفانه پنالتی دادیم. انشاالله که در بازی های بعد جبران کنیم.


او در مورد اینکه برد را با تساوی عوض کردند ادامه داد: دو بازی است که داریم برد را با تساوی عوض می‌کنیم. در دیدار با پیکان هم همین اتفاق افتاد و قطعا شرایط بدنی هم تاثیر گذار است. به هر حال ما از آسیا برگشتیم و بازی ها فشرده است ولی اتفاقی است که افتاده و ما راهی جز جبران و شاد کردن دل هواداران نداریم.


قادری در مورد گلی که به ثمر رساند خاطر نشان کرد: کار تیمی قشنگی بود و روی پاس خوب مهدی تیکدری اتفاق افتاد، این سومین گلی بود که به ثمر رساندم و دوست دارم گل های بیشتری بزنم چون واقعا لذت بخش است.


وینگر ۲۱ ساله تراکتور که جزو جوان های تیم محسوب می شود در مورد جوان گرایی در این دیدار گفت: تیم ما بازیکنان جوان و آینده دار زیادی دارد. آقای خطیبی هم به ما بها می دهد. همه خوب کار می کنند و می خواهند خودشان را اثبات کنند.


وی درباره مشکلات تراکتور و مسائل مالی توضیح داد: من در مورد مشکلات صحبت نکنم بهتر است به هر حال تیم بزرگ تر دارد و آن ها صحبت کنند بهتر است. ما کار خودمان را انجام می دهیم.


بازیکن سرخ پوشان تبریز در مورد حضور تراکتور در سه جبهه و اینکه با توجه به قهرمانی این تیم در جام حذفی سال گذشته توقعات بالا رفته گفت: با توجه به قهرمانی سال گذشته امسال هم مدعی اصلی قهرمانی جام حذفی هستیم. توقعات از تیم ما بالا است و باید اتفاقات خوبی رقم بزنیم و‌دل هوادارانمان را شاد کنیم.


قادری در پایان در مورد عملکرد تراکتور در آسیا افزود: در آسیا بحث ملی مطرح است و بازی ها واقعا فشرده بود. بازیکنان ما با تمام وجود زحمت کشیدند که تیم موفق شود. وقتی یک تیم بدون شکست صعود می کند یعنی ساختار دفاعی خیلی خوبی داشته است. خدایی نکرده اگر صعود نمی کردیم اوج بدشانسی بود، زیرا تیم بدون شکست ما کمترین حقش صعود بود. الان هم انگیزه زیادی داریم و امیدواریم تراکتور در ادامه به عنوان نماینده ایران در آسیا موفق باشد.

تگ ها


ماشین سازی تبریز تراکتور فوتبال ایران محمد قادری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال