قادری: داور پنالتی ما مقابل سپاهان را ندید

بازیکن پیکان که تک گل تیمش را در جدال با سپاهان به نام خود کرد و توانست طلسم گل نزدن‌ها از نقطه پنالتی را بشکند، مدعی است که تیمش با بدشانسی نتوانست اصفهان را با امتیاز ترک کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیکان در بازی روز گذشته مقابل سپاهان شکست خورد تا روند بردهای این تیم خاتمه یابد. آرش قادری، مدافع پیکانی‌ها مدعی است که تیمش با بدشانسی از دستیابی به امتیاز این بازی محروم مانده است: بازی را خیلی خوب شروع کردیم ولی در یک  صحنه غافلگیر شدیم و گل خوردیم. نیمه اول فوتبال خیلی خوبی ارائه دادیم و فکر می‌کنم سپاهان به جز دو گلی که زد موقعیت دیگری نداشت. نیمه دوم را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم ولی چون به مساوی راضی نبودیم حمله می‌کردیم و روی  غافلگیری گل دوم را هم دریافت کردیم. در مجموع بازی خوب و باکیفیتی بود و نکات فنی که آقای تارتار به ما گوشزد کرده بود را رعایت کردیم اما بدشانسی مانع از دستیابی ما به نتیجه شد. سپاهان را به خوبی می شناختیم اما همانطور که گفتم روی غافلگیری گل دریافت کردیم.

وی در خصوص داوری این دیدار ادامه داد: داور باید کیروش استندلی را اخراج می کرد. داور شنید که او  به بازیکن ما فحش داد اما خودش را به نشنیدن زد و رفت. در نیمه دوم خودم سر زدم که به دست مدافع سپاهان خورد و داور پشت دروازه  باز هم دید و اما پنالتی را نادیده گرفت. در کل دو تیم بازی با کیفیتی ارائه دادند ولی متاسفانه نتوانستیم با دست پر برگردیم.

این بازیکن در خصوص گلی که از روی نقطه پنالتی زد و طلسم این تیم را بعد از سه پنالتی هدر رفته شکست گفت: خوشبختانه توانستم جواب اعتماد کادرفنی را بدهم. از گلزنی خوشحالم اما از این که نتوانستیم دست پر برگردیم و به چیزی که حداقل حق‌مان در این بازی بود نرسیدیم، ناراحتم. باید خیلی زود این باخت را فراموش کنیم و با روحیه در بازی بعدی به دنبال جبران آن باشیم.

قادری در پایان در خصوص دیدار هفته آینده این تیم برابر مس رفسنجان گفت: تمام تمرکزمان روی بازی با مس است و به شکست مقابل سپاهان فکر نمی‌کنیم. بازی با سپاهان تمام شد و باید آماده دیدار بعدی شویم و سه امتیاز دیدار مقابل مس رفسنجان باشیم. سه امتیاز دیدار با مس رفسنجان کمک می‌کند تا جایگاه خودمان را حفظ کنیم و نباید این فرصت خوب را برای تداوم حضور در بالای جدول از دست بدهیم.

تگ ها


فوتبال ایران پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال