قادری: هیچ به ما نگفت زیر توپ بزنید و وقت تلف کنید

گلزن پیکان در جدال جنجالی مقابل شهرخودرو پاسخ ادعای حریف در خصوص اتلاف وقت و ضدفوتبال را داد....

به گزارش "ورزش سه"، دیدار دو تیم پیکان و شهرخودرو در شرایطی با برتری شاگردان مهدی تارتار خاتمه یافت که در پایان این بازی جنجال‌های زیادی رقم خورد. از اعتراض کادرفنی حریف به شیوه اداره بازی در دقایق پایانی توسط پیکانی‌ها و اتلاف وقت آنها تا درگیری لفظی و مسائل دیگر. با این حال آرش قادری، هافبک پیکان که تک گل تیمش را در این بازی به ثمر رساند، ادعای دیگری دارد و در ابتدا درباره این بازی اینطور می‌گوید: روز اول که می‌خواستیم بازی کنیم شرایط زمین بسیار بد بود و نباید برای برگزار می‌شد. شرایط جوی هم اصلا مناسب نبود. ۲۰ دقیقه که از بازی گذشت دیگر توپ اصلا تکان نمی‌خورد و توپ روی هوا بود انگار واترپلو بازی می‌کردیم. این شرایط سلامتی بازیکنان را به خطر می‌انداخت و خوشبختانه بازی لغو شد. متاسفانه زمین شهر قدس خراب شد و روز بعد در زمین دستگردی بازی کردیم. همه شرایط خوب بود و سه امتیاز بازی را گرفتیم که از همه چیز مهم‌تر بود.

قادری درباره سه امتیازی که با گل او به ثمر رسیده بود، گفت: این اولین گلم در لیگ برتر بود و یک پنالتی هم از دست داده بودیم ولی اینکه برد با گل من رقم خورد خیلی برایم ارزشمند بود. از روی ضربه کرنر خدابنده‌لو ارسال کرد و من ضربه زدم که گل شد. این گل برای من فراموش نشدنی است و همیشه در ذهنم می‌ماند.

قادری درخصوص اظهارات سرمربی حریف که اعتقاد داشت بازیکنان پیکان وقت تلف می‌کردند، گفت: صد در صد اینطور نیست. همه آقای تارتار را می‌شناسند و هیچ زمان چنین چیزی نبود. کادرفنی حریف حساس شده بود و ما یک یا دو مورد بازیکنان‌مان روی زمین افتادند که واقعا مصدوم شدند. بی دلیل کسی روی زمین نمی‌افتاد که بخواهند اعتراض کنند و هیچ کس به ما دستور نمی‌داد که بخواهیم روی زمین بیفتیم.

قادری درباره جوان‌گرایی که در پیکان صورت گرفته گفت: اول از همه باید از آقای ویسی تشکر کنم که کار بسیار بزرگی فصل قبل برای من به شخصه و همچنین تیم پیکان انجام دادند. آقای تارتار هم یکی از مربیان نام آشنای فوتبال هستند که نیازی به تعریف من ندارند. امسال تیم بسیار خوب و جوانی داریم. کادرفنی خیلی به جوانان اعتقاد دارند و هر کسی که خوب باشد بازی می‌کند.

قادری درباره انتقال بازیکنان با استعداد از پیکان گفت: پیکان در این چند ساله خروجی‌های خوبی داشته که به تیم‌های بزرگ راه پیدا کرده‌اند. مطمئنا هم برای من و هم برای بازیکنان دیگر تیم چنین اتفاقی می‌افتد که تیم‌های بزرگ راه پیدا کنیم یا حتی لژیونر شویم.

قادری درباره بیانیه باشگاه ذوب آهن اصفهان و تهدید به کناره گیری از مسابقات لیگ برتر گفت: ما توجه به حواشی نداریم اما ظاهراً آنها از داوری ضرر کرده‌اند. ما امیدواریم که مسائل طوری نشود که اتفاق خاصی در بازی ما رخ بدهد. این نگران کننده هست اما مثل همیشه روی بازی تمرکز داریم و فقط و فقط به سه امتیاز بازی فکر می‌کنیم.

تگ ها


پیکان تهران