‌قارداشی: عالمیان به احتمال ۹۰ درصد المپیکی می‌شود

رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: نوشاد عالمیان با توجه به وضعیتی که در رنکینگ جهانی دارد به احتمال ۹۰ درصد المپیکی خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از میزان، مهرداد علی‌قارداشی در خصوص برنامه‌های فدراسیون‌ تنیس روی میز در سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: اگر کرونا اجازه دهد برنامه‌های مفصلی برای امسال داریم. این برنامه‌ها برای همه رده‌های سنی و هم در بخش مردان و هم در بخش بانوان خواهد بود. امیدواریم بتوانیم برنامه‌هایی که از ۴ سال قبل آغاز کردیم را گسترش و ارتقا دهیم.

وی افزود: الیته اگر شرایط کرونا مثل سال گذشته باشد باز هم با چالش‌های زیادی روبرو خواهیم بود. در سال گذشته مسابقات بین‌المللی مدام لغو می‌شد و حتی برگزاری اردو‌ها هم بسیار سخت بود؛ چرا که باید همه پروتکل‌های بهداشتی رعایت می‌شد.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در مورد اینکه نوشاد عالمیان تا چه اندازه شانس کسب سهمیه المپیک را دارد، گفت: نوشاد عالمیان با توجه به وضعیتی که در رنکینگ جهانی دارد به احتمال ۹۰ درصد المپیکی خواهد شد. البته باید یک ماه و نیم دیگر صبر کنیم تا این موضوع قطعی شود.

علی‌قارداشی درباره میزان بودجه فدراسیون تنیس روی میز برای سال ۱۴۰۰ گفت: هنوز نمی‌دانیم این مبلغ چقدر خواهد بود. البته باید هم از وزارت ورزش و هم از کمیته ملی المپیک به خاطر حمایت‌هایی که از تنیس روی میز ایران داشتند تشکر کنم.

تگ ها


تنیس روی میز