قاسمی: بازیکنان سایپا هم معتقد به پنالتی بودند

گلزن سه امتیازی پیکان معتقد است که تیمش در بازی امشب موقعیت زیادی به حریف نداد....

به گزارش "ورزش سه"، آرمان قاسمی، زننده پنالتی جنجالی که پیروزی پیکان مقابل سایپا را به همراه داشت در مورد این بازی گفت: ما از قبل از بازی با توجه به نتایجی که رقیبان ما و تیم سایپا گرفته بودند می دانستیم که بازی سختی در پیش داریم. می دانستیم که اگر این بازی را خدای ناکرده ببازیم تیم های پایین تر به ما نزدیک می شوند و اگر هم ببریم می توانیم به یک منطقه امن خودمان را برسانیم. 

وی ادامه داد: سایپا برای اینکه از رقیبانش عقب نماند آمده بود که این بازی را ببرد. با توجه به برنامه و تغییر تاکتیکی که داشتیم به گل رسیدیم. فرصت زیادی به سایپا ندادیم اما متاسفانه روی یک اتفاق گل خوردیم. 

کاپیتان پیکان در مورد صحنه جنجالی اعلام پنالتی برای تیمش گفت: داور چهارم و کمک داور خیلی توانستند در صحنه پنالتی کمک کنند. همین داورهای پشت دروازه اگر در هفته های قبل بودند خیلی از جنجال ها درست نمی شد. VAR خودش نه حالا به شکل حرفه ای ولی اگر باشد می تواند در خیلی از صحنه ها به داوران کمک کند. خدا را شکر آقای خورشیدی با داوران مشورت کردند و پنالتی را گرفت که خود بازیکنان سایپا هم به آن اذعان داشتند. 

قاسمی در پایان در مورد پنالتی که آن را به گل تبدیل کرد گفت: چون روزهای قبل از بازی تمرین پنالتی می کنیم، حاج مهدی معمولا آن جا پنالتی زن را انتخاب می کند. من و محمد خدابنده لو  به عنوان پنالتی زن انتخاب شده بودیم که خود محمد با توجه به حساسیت بالا گفت که من بزنم و خدا را شکر که زدم و گل شد و توانستیم سه امتیاز را بگیریم. امیدوارم که تیم سایپا هم که تیم خوب و ریشه داری است در هفته های آینده نتایج خوبی کسب کند.

تگ ها


آرمان قاسمی پیکان تهران