قاسمی: منتظر گلزنی به تراکتور بودم

مدافع گلزن ذوب‌آهن مدعی است تیمش قادر خواهد بود روند نتیجه‌گیری مناسبی را برای دستیابی به جایگاه بالاتر در جدول دنبال کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ذوب‌آهن در یکی بازی سخت موفق شد برابر تراکتور به برتری دست یابد. آرمان قاسمی با گلزنی در این بازی ورق را به سود شاگردان مهدی تارتار برگرداند تا آنها با دست پر تبریز را ترک کنند.


آرمان قاسمی درباره این بازی می‌گوید: بازی خوبی بود و ما با توجه به شرایطی که داشتیم محکوم به برد و کسب سه امتیاز بودیم. متاسفانه در دیدارهای قبلی مزد زحمات و بازی خوبمان را نگرفتیم و از طرفی اشتباهات داوری که سهوی هستند امتیازات زیادی از ما گرفت و می‌توانستیم در این مقطع امتیازات به مراتب بیشتری داشته باشیم. به هر جهت نتایج هفته‌های قبل باعث شده بود چاره‌ای جز بردن تراکتور نداشته باشیم و خوشحالم به حق‌مان رسیدیم.

وی با اشاره به عملکرد تیمش گفت: بردن تراکتور در تبریز واقعاً کار کوچکی نیست. تراکتور تیم ریشه‌دار و پرطرفداری است که در دو سال اخیر شرایط مناسبی نداشته و امیدوارم این تیم هم به روزهای خوب خودش برگردد. 

مدافع ذوب آهن درباره تشکر باشگاه از داور بازی توضیح داد: همانطور که گفتم ما در دیدارهای قبلی خیلی از اشتباهات داوری که تاکید می‌کنم سهوی بودند ضربه خوردیم و امتیازات زیادی از دست دادیم. در این بازی هم پنالتی گرفته شده برای تیم ما درست بود و حتی جا داشت یک پنالتی دیگر هم برای ما گرفته شود ولی قانون نانوشته در فوتبال ما وجود دارد و پنالتی دوم سخت گرفته می‌شود. در یک صحنه هم برخوردی با علی دشتی داشتم که خودش به من گفت رویم خطا نکردی ولی داور به من کارت نشان داد. به هر حال ما نمی‌خواهیم به نفع ما سوت زده شود و فقط دنبال عدالت هستیم. در این بازی هم با توجه به اینکه اشتباهات داوری به قدری پررنگ نبود که در نتیجه بازی تاثیرگذار باشد باشگاه از داور مسابقه تشکر کرد. 

قاسمی در مورد گلزنی خودش توضیح داد: خوشحالم که توانستم زحمات بچه های تیم را به ثمر برسانم و مهم این بود که ذوب آهن سه امتیاز را گرفت. مقابل رایکا در جام حذفی هم گل زده بودم و حالا توانستم در لیگ هم گل بزنم که اتفاق خوبی است. پنالتی در این بازی موقعیت حساسی بود و خوشحالم به گل تبدیلش کردم. 

وی در مورد شادی بعد از گلش هم توضیح داد: همیشه ارادت خاصی به ائمه دارم و خودم هم در دهه محرم متولد شدم. آن جمله روی پیراهنم را در یک مداحی شنیدم و منتظر بودم فرصتی در اختیارم قرار بگیرد تا در لیگ برتر گلزنی کنم و آن را زیر پیراهنم نشان دهم و خوشحالم مقابل تراکتور این اتفاق رخ داد. 

قاسمی در مورد بازی با فجر گفت: فجر تیم خوبی است و مثل اکثر تیم‌های شیرازی همیشه مشکلات مالی دارند و امیدوارم از این شرایط خارج شوند. با توجه به اینکه بازی در اصفهان است ما محکوم به پیروزی هستیم و امیدوارم دومین پیروزی پیاپی خودمان را بدست بیاوریم.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال