قاسمی‌نژاد: خوشحالیم که با نکونام کار می‌کنیم

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: جواد نکونام یک مربی فوق‌العاده حرفه‌ای است و همه ما خوشحالیم که با این مربی کار می‌کنیم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این بازیکن ادامه داد: خیلی راحت به هم پاس می‌دادیم و دنبال رسیدن به گل بودیم. خوشبختانه در نهایت با زدن دو گل پیروز شدیم تا هواداران فولاد که جایشان در ورزشگاه خالی بود، را خوشحال کنیم. می‌دانیم که آنها تیم‌شان را دعا می‌کنند و هدف بازیکنان و کادر فنی هم این است که هواداران را خوشحال کنند.

قاسمی‌نژاد در خصوص پنج پیروزی متوالی فولاد در لیگ برتر و شانس رسیدن این تیم به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در هر بازی استراتژی خاصی داریم و بچه‌ها واقعا زحمت می‌کشند تا خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کنند. بازی به بازی جلو می‌رویم و می‌خواهیم از فوتبال لذت ببریم. کاری هم به نتایج و شرایط دیگر تیم‌ها نداریم. امیدوارم در پایان فصل یک جایگاه بسیار خوب را به دست بیاوریم.

هافبک فولاد با تمجید از سرمربی این تیم تاکید کرد: من قبلا هم با آقا جواد کار کردم و باید بگویم که او یک مربی فوق‌العاده حرفه‌ای است. نکونام در زمین و بیرون از زمین فوتبال به‌خوبی بازیکنانش را کنترل می‌کند و حواسش به همه‌چیز است. همه ما خوشحالیم که با این مربی و همکارانش کار می‌کنیم. بازیکنان فولاد این را درک می‌کنند که با چه مربیان بزرگی در این تیم کار می‌کنند. ما همیشه از آنها چیزهای جدید یاد می‌گیریم.

قاسمی‌نژاد در خصوص حاشیه‌های دیدار با استقلال و اینکه برخی مسائل توسط کادر فنی آبی‌پوشان در مورد جواد نکونام مطرح شد، گفت: وقتی تیم‌های بزرگ مثل استقلال یا پرسپولیس شکست می‌خورند، ممکن است چنین حاشیه‌هایی را ایجاد کنند. آنهایی که جواد نکونام را از نزدیک می‌شناسند، به‌خوبی می‌دانند که او کارش را بلد است و یک مربی بزرگ است. عملکرد نکونام در زمان بازیگری و حالا که مربیگری می‌کند، مشخص و روشن است. مسائلی که در مورد آقا جواد عنوان شد، خنده‌دار و غیر منطقی بود. او به ما یاد داده که کاری به حاشیه‌ها نداشته باشیم و فقط دنبال هدف‌های‌مان باشیم. ما در فولاد با یک مربی فوق‌العاده حرفه‌ای کار می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:
داستان عجیب ۷ کرونایی در یک تیم از زبان مدیرعامل
دیاباته تعهد داده پنجشنبه صبح در تهران باشد
تایید پرداختی فیفا به پرسپولیس رسید

تگ ها


فولاد خوزستان فوتبال ایران فولاد محمد قاسمی نژاد محمد قاسمی نژاد فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال