قاسمی‌نژاد: رفتن به پرسپولیس دست من نیست

امین قاسمی‌نژاد مهاجم شهر خودرو بهترین بازیکن هفته اول لیگ برتر بود...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، او در بازی با ماشین‌سازی با زدن دو گل و دادن یک پاس گل نشان داد که در بهترین شرایط ممکن قرار دارد. حالا درخشش قاسمی‌نژاد باعث شده تا یحیی گل‌محمدی نام او را برای تقویت خط حمله پرسپولیس در لیست مورد نظرش قرار دهد، با این حال این مهاجم مازندرانی با شهر خودرو قرارداد دارد و جدایی‌‌اش از این تیم فقط باید با رضایت مهدی رحمتی و حمیداوی باشد. مهاجم شهر خودرو به سوالات همشهری ورزشی پاسخ داده است.

شروع خوبی در لیگ برتر داشتید. در خصوص پیروزی برابر ماشین‌سازی چه صحبتی داری؟
ما بازی را خوب شروع کردیم و زود هم به گل رسیدیم. البته در طول نود دقیقه فرصت‌های خوبی را هم از دست دادیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری به حریف بزنیم. البته در نیمه دوم اشتباهاتی داشتیم که این باعث شد ماشین‌سازی چند فرصت خوب را به دست بیاورد. خوشحالم که در اولین بازی یک نتیجه خوب گرفتیم ولی جای هواداران در ورزشگاه خالی بود. 

فکر می‌کردی در اولین هفته لیگ برتر چنین عملکرد درخشانی داشته باشی؟
من امسال یک خط جلوتر آمدم. پارسال به عنوان هافبک یا وینگر بازی می‌کردم ولی امسال با تصمیم مهدی رحمتی به عنوان مهاجم نوک بازی می‌کنم که خودم هم بازی در این پست را دوست دارم. من وقتی به دروازه نزدیک‌تر باشم خطرناک‌تر هستم و خوشحالم که در شورع لیگ عملکرد خوبی داشتم. البته قبل از بازی هم این حس را داشتم که گل می‌زنم، حتی به یکی از دوستانم گفته بود که گل می‌زنم و این اتفاق هم رخ داد. این دو گل را هم به دخترم تقدیم می‌کنم که همیشه از او انرژی می‌گیرم. 

به آقای گلی فکر می‌کنی؟
هر مهاجمی دوست دارد آقای گل شود. ترجیح می دهم از حالا با این موضوع خودم را درگیر نکنم و بازی به بازی جلو بروم. 

بعد از چند سال بازی در لیگ برتر، آیا از موقعیت خودت در فوتبال ایران راضی هستی؟
خیر، راضی نیستم. سالی که با مربیگری گل‌محمدی سهمیه آسیا گرفتیم، ده گل زدم و شش پاس گل دادم و می‌توانستم به تیم ملی دعوت شوم ولی این اتفاق رخ نداد. آن زمان مربی تیم ملی کی‌روش بود ولی دعوت نشدم. آن زمان تیم ما عالی بازی می‌کرد و نتایج بسیار خوبی گرفتیم ولی یک بازیکن هم از شهر خودرو به تیم ملی دعوت نمی‌شد. به هر حال برخی اتفاقات رخ داد تا نتوانم بیشتر از این خودم را نشان دهم.

ظاهرا قبل از شروع لیگ پیشنهادهای خیلی خوبی داشتی؟
بله، چند پیشنهاد خیلی خوب داشتم ولی در نهایت باشگاه و آقا مهدی اجازه ندادند جدا شوم.

با توجه به رشد عجیب دستمزد بازیکنان ایرانی، اگر از شهر خودرو جدا می‌شدی از لحاظ به نفع تو بود. درست است؟
بله، همینطور است. من اگر با شهر خودرو قرارداد نداشتم برای این فصل قراردادی امضا می‌کردم که از لحاظ مالی خیلی به سودم می‌شد. به هر حال قسمت نبود جدا شوم.

حتما می‌دانی که رسانه‌ها خبر از تمایل پرسپولیس برای جذب تو داده‌اند و ظاهرا در لیست یحیی گل‌محمدی هستی؟
من هم این خبر را از طریق رسانه‌ها متوجه شدم ولی تا الان شخصی با من در این خصوص صحبت نکرده است. 

دوست داری به پرسپولیس بروی؟
بازی در پرسپولیس برای هر بازیکنی افتخار است ولی این موضوع دست من نیست چون با شهر خودرو قرارداد دارم. باید دید اگر چنین پیشنهادی به باشگاه برسد، مسئولان و کادر فنی چه تصمیمی خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس در چه صورت می تواند بازیکن جدید جذب کند؟

گل‌محمدی در نظرسنجی بهترین مربیان لیگ قهرمانان آسیا

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران امین قاسمی‌نژاد شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال