قاسمی‌نژاد؛ پرسپولیس یا گل‌گهر؟

از شایعات مهم امروز احتمال حضور امین قاسمی نژاد در جمع نفرات پرسپولیس در فصل آینده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهاجم ۳۶ساله تیم پدیده در تدارک دریافت رضایت نامه از باشگاه مشهدی برای جدایی و حضور در تیم بعدی است. در حال حاضر انتخاب های قاسمی نژاد به دو تیم پرسپولیس و گل گهر محدود شده‌اند. از طرفی او دوست دارد در سال‌های پایانی فوتبال در یک تیم پرطرفدار بازی کند و از آن‌جایی که استقلال از فهرست تیم‌های مد نظر او حذف شده تنها مقصد باقی‌مانده پرسپولیس است. اما گل گهر نیز که از نیم فصل گذشته به دنبال جذب او بوده شاید آخرین سهمه لیگ برتری خود را به وی اختصاص دهد و او را به جنع نفرات خود اضافه کند.

گفته می‌شود قاسمی نژاد که هنوز هم رضایت نامه خود را از تیم پدیده (یا باشگاه شهرخودرو) دریافت نکرده در حال مذاکره با فرهاد حمیداوی است تا به عنوان یک بازیکن آزاد در نهایت برای آینده خود تصمیم بگیرد و ظاهرا باتوجه به منتفی شدن حضور سجاد شهباززاده در پرسپولیس احتمال جذب این بازیکن با وجود سن و سال بالایی که دارد می‌رود.

البته ممکن است یک باشگاه دیگر لیگ برتری نیز در نهایت دوباره پی قاسمی نژاد بفرستد. یک باشگاه کرمانی که در نیم فصل گذشته نیز به دنبال جذب این ستاره شمالی فوتبال ایران بود.

 به هرصورت، در شرایطی که ایران از معدود کشورهایی است که بازیکنان مسن همچنان جای خود را در بازار آن دارند انتخاب تیم بعدی قاسمی نژاد پایانی بر هیاهوی یک ساله این بازیکن در پیوستن به یک تیم جدید خواهد بود.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ پدیده مشهد فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال