قاسمی‌نژاد: یک ماه دیگر می‌توانم بازی کنم

امین قاسمی‌نژاد مهاجم تیم فوتبال پدیده شهرخودرو درباره مصدومیت خود و وضعیت تیمش توضیحاتی را ارائه داد....

به گزارش مدال، قاسمی‌نژاد در مورد مراسم رونمایی از پیراهن جدید این تیم گفت: جشن و مراسم خوبی برگزار شد که در شأن باشگاه و شهر مشهد بود. طی سال‌های اخیر، هرگز شاهد چنین مراسمی نبودیم و به عقیده من، اتفاق خوبی برای فوتبال مشهد رقم خورد. کیفیت لباس‌ها هم خوب است و فعلا از پیراهن‌ها رضایت داریم. امیدوارم تا پایان فصل، با همین کیفیت، پیراهن‌ها را تحویل بگیریم.

وی اضافه کرد: اتحادی که در فصل قبل داشتیم، اتفاق خوبی را رقم زد که به کسب نتایج بزرگی منجر شد و توانستیم هواداران بیشتری در شهر مشهد و شهر‌های دیگر، جذب کنیم. حالا امیدواریم در آینده با ادامه همین روند، نتایج بهتری بگیریم و به موفقیت‌های بیشتری برسیم.

مهاجم شهرخودرو افزود: تمامی بازیکنان ما در بهترین شرایط خود به سر می‌برند و خدا را شکر می‌کنم که وضعیت تیم مان عالی شده است. تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و برنامه ریزی بلند مدتی داریم تا به موفقیت‌های بیشتری برسیم. رفته رفته همه بچه‌ها آماده بازی می‌شوند، اما خودم، هنوز به مرز آمادگی نرسیده‎ام و نیاز به زمان بیشتری برای بازگشت به ترکیب شهرخودرو دارم.

قاسمی نژاد ادامه داد: همچنان با مصدومیت قدیمی دست و پنجه نرم می‌کنم و حدود یک ماهی کار دارد که به بازی‌ها برسم. فکر می‌کنم دو یا سه هفته زمان می‌برد تا به ترکیب تیم برگردم. با این حال، کل بازیکنان قبراق و سرحال هستند. امیدوارم در شروع بازی ها، گام خوبی برداریم و نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در خصوص جذب بازیکنان جدید برای شهرخودرو گفت: امسال درست است که چند بازیکن را از دست دادیم، اما بازیکنان خوب و سرشناسی گرفتیم که همه با صلاح‎دید کادرفنی جذب تیم شدند. این بازیکنان در فصل نوزدهم هم به ما کمک می‌کنند و هم به خودشان و در مسیری که قرار داریم، می‌توانند در کنار بازیکنان دیگر، مهره‌های مفیدی برای شهرخودرو باشند.

این بازیکن در نهایت، با اشاره به حضور شهرخودرو در در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، افزود: در این فصل، در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا درگیر هستیم و امیدوارم نماینده خوبی برای مشهدی‌ها در لیگ ایران و نماینده خوبی برای ایرانی‌ها در آسیا باشیم.

 

بیشتر بخوانید:

ثبت قرداد بازیکنان پدیده در هیئت فوتبال +عکس

تگ ها


تیم پدیده شهرخودرو قاسمی نژاد پدیده شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال