قاسم پور: فولاد نتایج خوبی در آسیا گرفته است

تیم فولاد شب گذشته برابر النصر عربستان با نتیجه دو بر صفر شکست خورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ابراهیم قاسم پور درباره شکست فولاد مقابل النصر به ایسنا گفت: فولاد خوب بازی کرد اما توازن نیرو در دو تیم متفاوت بود. فولاد تا پیش از این که مدافع اش اشتباه نکرده بود و گل نخورده بود، تقریبا یک بازی پایاپای انجام داده بود. درست است که مالکیت توپ کمی در اختیار تیم عربستانی بود اما موقعیت چندانی به حریف نداده بود.

وی بیان کرد: با اشتباه موسوی و دریافت گل، طبیعی بود که فولاد به یک بازی تهاجمی بیشتر روی بیاورد که البته به نظر من کمی احساسی کار کرد. فولاد بعد از گلی که دریافت کرد، می توانست در یکی دو موقعیت به گل تساوی هم برسد اما استفاده نکرد ولی تیم عربستانی به خوبی خود را در موقعیت گلزنی قرار می داد و از ضد حملات خطرناکی استفاده می کرد و همین نیز باعث شد گل دوم را هم به ثمر برساند. حتی بعد از گل دوم‌شان نیز  موقعیت گلزنی دیگر به دست آوردند.

این پیشکسوت فوتبال خوزستان با بیان این که شکست مقابل النصر از ارزش های فولاد کم نمی کند، افزود: بسته بودن پنجره نقل و انتقالات باعث شده بود که دست تیم فولاد برای این بازی ها بسته باشد و اگر پنجره فولاد باز بود می توانست نقاط ضعف خود را پوشش دهد. به نظر من فولاد تا الان با تمام داشته هایش بازی های خوبی در لیگ قهرمانان آسیا انجام داده است.

وی عنوان کرد: مطمئنا کار فولاد در ادامه سخت تر است زیرا وقتی تیمی به برد یک بازی نیاز دارد، با استرس و فشار روحی بیشتر پا به میدان می گذارد و این نیز می تواند برای آن تیم کمی سنگین تمام شود. فولاد بازی سختی با السد خواهد داشت زیرا این تیم قطری هم مانند تیم عربستانی یکسری بازیکن باتجربه دارد که در شرایط حساس و سخت می توانند بازی را به سود تیم خود تمام کنند. همین امشب در برخی صحنه های بی تجربگی تیم فولاد در مقابل تجربه بازیکنان النصر، به سود تیم عربستانی تمام شد. بازیکنان النصر هر زمان نیاز به آرام کردن یا سرعت دادن به بازی بود، این کار را به درستی انجام می دادند، در حالی که فولاد از داشتن چنین بازیکنانی در مضیقه بود.

قاسم پور درباره شانس فولاد برای صعود از گروه اش، گفت: باید منتظر بمانیم زیرا جذابیت و قشنگی فوتبال بین دیگر ورزش ها این است که هیچ چیزی در آن قابل پیش بینی نیست و نمی توان گفت تیمی که از نظر مهره و امکانات سرتر است، مطمئنا باید برنده باشد. شاید روی کاغذ بتوان چنین نظری داد اما فوتبال قابل پیش بینی نیست. شاید همه بازی برزیل در جام جهانی مقابل آلمان را به خوبی به یاد داشته باشند که برزیل هفت گل دریافت کرد و حتی سه چهار گل هم دریافت نکرد. کسی که با تجربه ترین فرد در فوتبال بود، نمی توانست این نتیجه را پیش بینی کند. به هر حال کار فولاد سخت تر شد اما امیدوارم بتواند از این مرحله صعود کند.

بیشتر بخوانید:

مدافع فولاد گل را به النصر تقدیم کرد

 

تگ ها


ابراهیم قاسمپور فولاد خوزستان فوتبال ایران AFC Champions League فوتبال