قاطعانه‌ترین قهرمانی‌های لیگ برتر/ حضور پررنگ پرسپولیسِ برانکو

پرسپولیس روز گذشته با 61 امتیاز قهرمان شد تا برای سومین فصل متوالی لیگ را با میانگین امتیازی بالاتر از 2 به پایان برساند....

پرسپولیس روز گذشته موفق شد با امتیاز 61 فصل را به پایان برساند تا با میانگین امتیازی 2.03 پنجمین قهرمانی قاطعانه ادوار لیگ برتر را به خود اختصاص دهد.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس روز گذشته با 61 امتیاز قهرمان لیگ برتر شد و برای سومین فصل متوالی قهرمانی در لیگ برتر را جشن گرفت. قهرمانی پرسپولیسی‌ها در لیگ هجدهم شکننده‌ترین قهرمانی این تیم تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ بوده چرا که پیش از این پرسپولیسی‌ها در لیگ شانزدهم و هفدهم به ترتیب با 66 و 64 امتیاز قهرمان لیگ برتر شده بودند و پیش از پایان لیگ قهرمانی این تیم مسجل شده بود.
با وجود این قهرمانی سرخ‌ها در لیگ هجدهم در میان 5 قهرمانی قاطعانه ادوار لیگ برتر خواهد بود. 61 امتیاز در 30 بازی به معنای میانگین امتیازی 2.03 خواهد بود تا پرسپولیس برانکو برای سومین فصل متوالی با میانگین امتیازی بالای 2 قهرمانی لیگ را از آن خود کند.
قاطعانه‌ترین قهرمانی ادوار لیگ برتر متعلق به پرسپولیس لیگ شانزدهم با 66 امتیاز از 30 بازی (میانگین 2.2 امتیاز از هر بازی) است و فولاد لیگ چهارم و پرسپولیس لیگ هفدهم با 64 امتیاز در 30 بازی (میانگین 2.13 امتیاز از هر بازی)، پاس لیگ سوم با 53 امتیاز در 26 بازی (میانگین 2.04 امتیاز از هر بازی) در رده‌های دوم تا چهارم قرار دارند و قهرمانی روز گذشته پرسپولیسی‌ها (میانگین 2.03 امتیاز از هر بازی) در رده پنجم قهرمانی‌های قاطعانه لیگ قرار خواهد گرفت.
3 قهرمانی پرسپولیس با برانکو در میان 5 قهرمانی قاطعانه ادوار لیگ برتر قرار گرفته و پرسپولیس در شرایطی با برانکو در سه فصل خیر میانگین امتیازی بالای 2 به دست آورده‌اند که پیش از این تنها 3 تیم موفق به کسب میانگین امتیازی 2 و یا بالاتر در لیگ برتر شده بودند و پیش از پرسپولیس در فصل 96-95، 11 فصل متوالی هیچ تیمی موفق به کسب چنین میانگین امتیازی نشده بودند.

 

تگ ها


پرسپولیس جام قهرمانی لیگ هجدهم جام قهرمانی قهرمانی قهرمانی پرسپولیس قهرمانی لیگ برانکو ایوانکوویچ پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال