قانونی که زیدان و شاگردانش از آن معاف شدند

به نظر می رسد که دولت انگلیس برنامه ای برای قرنطینه اعضای رئال مادرید پس از ورود به این کشور برای دیدار مقابل منچسترسیتی نخواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، طی ساعات گذشته بود که برخی رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند که برگزاری دیدار برگشت بین دو تیم منچستر سیتی و رئال مادرید در چهارشنبه مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در هاله ای از ابهام قرار گرفته است چرا که با توجه به قوانین موجود در بریتانیا مبنی بر قرنطینه ۱۴ روزه مسافران جدیدالورود، برگزاری این مسابقه نیز چیزی شبیه به غیر ممکن خواهد بود.

حالا و در همین رابطه اسکای اسپورتس مدعی شده که دولت انگلیس اعلام کرده که اعضای رئال مادرید از قانون ۱۴ روز قرنطینه پس از ورود به این کشور معاف خواهند بود و تیم زین الدین زیدان می تواند بدون هیچ مشکلی برای دیدار با منچستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا راهی منچستر شود.

دیدار برگشت دو تیم منچستر سیتی و رئال مادرید در حالی روز ۷ آگوست یا ۱۷ مرداد برگزار خواهد شد که مسابقه رفت در سانتیاگو برنابئو با نتیجه ۲-۱ به سود شاگردان پپ گواردیولا خاتمه یافته بود و به همین خاطر به نظر می‌رسد که سیتی از شانس بالاتری برای صعود به مرحله بعدی برخوردار باشد اما در عین حال لوس بلانکوس نیز این روزها کاملا آماده نشان داده و نمی‌توان از حالا هیچ چیزی را پیش‌بینی کرد.

تگ ها


زیدان منچستر سیتی رئال مادرید