قانون ۵۰-۵۰ ، ۶۰ به ۴۰ اجرا می‌شود!

حقوق باشگاه استقلال سال‌ها است در دربی‌ها پایمال می‌شود و به جز اندک زمانی در دوران ریاست عزیز محمدی برتشکیلات سازمان لیگ که با اصرارهای مدیر وقت باشگاه استقلال (علی فتح‌ا...زاده) سکوها را به درستی میان هواداران دو تیم تقسیم کرد، در هیچ دورانی استقلالی‌ها نتوانستند از حق واقعی خود بهره‌مند شوند....

حقوق باشگاه استقلال سال‌ها است در دربی‌ها پایمال می‌شود و به جز اندک زمانی در دوران ریاست عزیز محمدی برتشکیلات سازمان لیگ که با اصرارهای مدیر وقت باشگاه استقلال (علی فتح‌ا...زاده) سکوها را به درستی میان هواداران دو تیم تقسیم کرد، در هیچ دورانی استقلالی‌ها نتوانستند از حق واقعی خود بهره‌مند شوند.

به گزارش مدال، سؤالی که متولیان برگزاری رقابت‌های لیگ برتر باید به آن پاسخی شفاف و مسئولانه دهند این است که چرا و به چه دلیل سکوهای B1و B2 خالی است؟ چرا سکوهایی از سمت استقلالی‌ها خالی گذاشته شده و به پرسپولیسی‌ها اجازه داده شده دقیقاً نیمی از فضای طبقه دوم را در اختیار خود قرار دهند؟ آیا این اوج بی‌عدالتی نیست؟
البته سکوهای دیگری هم هستند که در بلیت‌فروشی لحاظ نشده‌اند که به نظر می‌رسد خالی بودن این فضا‌ها به دلایل امنیتی لحاظ شده اما با این حال هم دلیل قانع کننده‌ای وجود ندارد که باقی سکوها که برای استفاده عموم آزاد گذاشته شده، ناعادلانه تقسیم شود.
هرچند که با اجرای قانون 90 به 10 به طورکلی این مشکل از بین خواهد رفت اما به نظر می‌رسد فوتبال ایران هنوز آماده اجرای این شیوه در دربی‌ها نیست.

 

بیشتر بخوانید:

گزارش مدال از ۸۹ دربی پایتخت/آبی ها پیشتاز در تعداد بردها

قانون ۵۰-۵۰ ، ۶۰ به ۴۰ اجرا می‌شود!

تگ ها


باشگاه استقلال باشگاه پرسپولیس دربی 90 بلیت فروشی دربی 90 سکوهای ورزشگاه آزادی فوتبال