قانون جدید به سود کریس رونالدو خواهد بود!

کریستیانو رونالدو در صورت بهبود می تواند در دیدار مقابل بارسلونا به میدان برود....

به گزارش "ورزش سه"، زمانیکه قرعه کشی مرجله گروهی لیگ قهرمانان برگزار شد، بی شک مهم ترین تقابل دیدار دو تیم یووتوس و بارسلونا و رویارویی کریستیانو رونالدو و لیونل مسی، دو سال بعد از جدایی ستاره پرتغالی از رئال مادرید لقب گرفت. البته امروز اعلام شد تست کرونای رونالدو مثبت اعلام شده تا حضور او در این مسابقه حساس در هاله ای از ابهام قرار گیرد.

دیدار بارسلونا مقابل یوونتوس دقیقا ۱۵ روز دیگر و ابتدا به میزبانی نماینده ایتالیا برگزار خواهد شد. گرچه با مثبت شدن تست امروز کریستیانو رونالدو به نظر می رسید این ستاره پرتغالی فرصت تقابل با بارسلونا و لیونل مسی را در دور رفت از دست می دهد، اما گاتزتا مدعی شد احتمال حضور او در این مسابقه حساس وجود دارد.

بر خلاف بسیاری از کشورها، ایتالیا اخیر قانونی وضع کرده که فرد مبتلا به ویروس کرونا تنها لازم است ۱۰ روز در قرنطینه باشد و با توجه به این قانون، رونالدو می تواند ۱۰ روز دیگر دوباره تست بدهد و در صورت منفی شدن، مجوز حضور در تمرینات یوونتوس را دریافت کند. البته ممکن است آندره پیرلو به علت غیبت چند روزه رونالدو در تمرینات از او در ترکیب اصلی استفاده نکند، اما به هر حال از نظر قانونی ستاره ۳۵ ساله بیانکونری قادر است در دیدار مقابل بارسلونا حضور یابد.

تگ ها


کریستیانو رونالدو لیونل مسی یوونتوس بارسلونا