قانون جدید فوتبال ایتالیا برای مقابله با نژادپرستی

مقامات ایتالیا به منظور مقابله با نژادپرستی قانون جدیدی را به اجرا خواهند گذاشت و بر اساس آن باشگاه‌هایی که بتوانند رفتار پرخاشگرانه و توهین‌آمیز هواداران خود را کنترل کنند پاداش دریافت خواهند کرد....

مقامات ایتالیا به منظور مقابله با نژادپرستی قانون جدیدی را به اجرا خواهند گذاشت و بر اساس آن باشگاه‌هایی که بتوانند رفتار پرخاشگرانه و توهین‌آمیز هواداران خود را کنترل کنند پاداش دریافت خواهند کرد.

به گزارش مدال، باشگاه‌های ایتالیایی به تازگی افشا کردند که هواداران تیفوسی از آنها باج می‌گیرند و تهدید می‌کنند که اگر خواسته‌شان برآورده نشود در ورزشگاه شعارهای توهین‌آمیز سر می‌دهند که این اتفاق باعث جریمه شدن باشگاه می‌شود.

اکنون مقامات ایتالیا به منظور مقابله با نژادپرستی قانون جدیدی را به اجرا خواهند گذاشت و بر اساس آن باشگاه‌هایی که بتوانند رفتار پرخاشگرانه و توهین‌آمیز هواداران خود را کنترل کنند پاداش دریافت خواهند کرد.

در همین راستا «گابریله گراوینا» رئیس FIGC بیان کرد که طبق قوانین جدید اگر باشگاه‌ها با مسئولان در برقراری نظم و امنیت همکاری کنند آنها مسئول رفتار هواداران خود نخواهند بود و با بهبود وضعیت ورزشگاه‌ها و استفاده از دوربین‌های بیشتر می‌توان هواداران خاطی را شناسایی کرد.

بیشتر بخوانید:

پیانیچ قربانی جدید نژادپرستان ایتالیایی

تگ ها


تبعیض نژادی جنگ علیه نژادپرستی حملات نژادپرستانه توهین نژادپرستانه نژادپرستی سری آ فوتبال جهان قانون جدید علیه نژادپرستی فوتبال