قانون جدید فکری؛ بعد از برد پست نگذارید

محمود فکری چندی پیش در جلساتی که با بازیکنان داشته از آنها خواسته فعالیت و حضور خود را در فضای مجازی کم کنند و بیشتر به فکر حضور مثرثمر در تمرین و مسابقه باشند.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، بعد از تذکر محمود فکری این حضور و پست ها کمرنگ شد اما شکست پرسپولیس در بازی نهایی لیگ قهرمانان آسیا موجب شد برخی از بازیکنان استقلال دوباره به سراغ اینستاگرام بروند و برای پرسپولیسی ها کری بخوانند که سرمربی استقلال خیلی زود متوجه این موضوع شد و از شاگردانش خواست این پست ها را پاک کنند. 

سرمربی استقلال در این باره می گوید: « وقتی این مسئله را شنیدم درخواست کردم به این بازیکنان بگویند استوری‌های‌شان را پاک کنند. اینجا استقلال است و همه باید براساس مکتب استقلال، مرحوم منصور پورحیدری و مرحوم ناصر حجازی رفتار کنند. بازیکن استقلال باید به فکر تیم خودش باشد و حرفش را در زمین بزند. ما باید ابتدا برای موفقیت تیم خودمان تلاش کنیم، به همین خاطر به بازیکنان تذکر دادم. چه معنی دارد یک بازی را می‌بریم سریع پست می‌گذارند. آیا قهرمان شده‌ایم؟! آیا برای هوادار کاری کرده‌ایم؟!»

سرمربی استقلال بر این عقیده است یکی از دلایلی که موجب شده استقلال در سال های اخیر موفق به کسب جام نشود مسایل حاشیه ای و عدم همدلی بین اعضای تیم بوده؛ به باور او صحبت استقلالی ها در فضای مجازی آنها را فضای واقعی دور کرده در حالی که حل کردن مشکلات در فضای حقیقی به مراتب به سود استقلال است تا گلایه ها در فضای مجازی مطرح شود. محمود فکری بارها و بارها این موضوع را در تمرین به شاگردانش متذکر شده اگر مشکلی هم هست باید درون خانوادگی مطرح و حل شود و طرح مشکلات در فضای مجازی نه تنها به رفع مشکلات کمک نمی کند بلکه همه را متوجه مشکلات داخلی استقلال می کند.

تگ ها


استقلال تهران محمود فکری