قانون را اجرا کنید؛ با استقلال بازی نمی‌کنیم

سرپرست پرسپولیس به انتقاد از برنامه‌ریزی سازمان لیگ پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که پرسپولیس با صدرنشینی در گروه پنجم به کار خود در لیگ قهرمانان آسیا پایان داد و اکنون در انتظار مشخص شدن رقیب خود در مرحله حذفی است، مهمترین موضوع برای آنها دربی پایتخت در دیدار برگشت است.

سرخ‌ها که در دربی رفت با توجه به حضور در مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا و با توجه به درخواست حریف خود برای انجام دیدارهای معوقه، بازی‌های فشرده‌ای را دنبال کرده بودند، اکنون انتظار دارند برای بازی برگشت نیز با شرایط برابر، مقابل حریف ظاهر شوند و استقلال با انجام بازی معوقه خود مقابل صنعت نفت آبادان در این بازی حاضر شود.

موضوعی که افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس نیز تاکید زیادی روی آن دارد و البته یحیی گل‌محمدی نیز با کنایه تندی که در صفحه شخصی‌اش داشت به برنامه‌ریزی سازمان لیگ حمله کرد. پیروانی در این خصوص گفت: شب مسابقه ما بازی دربی را اعلام کردند. اصلا اجازه ندادند مسوولان باشگاه ما از حق تیم دفاع کنند. نمی‌دانم دنبال چه هستند.

آقای سازمان لیگ! و آقای فدراسیون چرا از حق پرسپولیس دفاع نمی‌کنید؟ به چه عنوان بعد از ۲۱ روز که تیم برمیگردد باید به قرنطینه برود؟ فکر بازیکنان نیستید؟ مطمئن باشید بازیکنان جان خود و خانواده‌شان را خیلی دوست دارند و رعایت کردند. اگر مشکل و بحثی بود مطمئن باشید خودمان می‌گفتیم که بیشتر ما را قرنطینه کنند. خدا شاهد است الان همه اعضای تیم از این تصمیم ناراحت و غمگین هستند.

مدیر تیم پرسپولیس در ادامه صحبت‌های خود گفت: آقایان بلافاصله هم بازی‌ها را اعلام می‌کنند. می‌گویند باید چند روز بعد از قرنطینه باید دربی را برگزار کنید. من نمی‌دانم از روی احساس یا به چه شکل این تصمیم را گرفتند. مگر می‌شود بازیکن بعد از یک هفته قرنطینه برود بازی به این مهمی را انجام دهد؟

پیروانی با تاکید بر اینکه استقلال باید بازی معوقه خود با صنعت نفت آبادان را برگزار کند، گفت: اگر قبلا این اتفاق نیفتاده بود، اگر به ما می‌گفتند فردا صبح که می‌رسید، ۲ ساعت بعد از آن با استقلال بازی کنید هم حرفی نداشتیم. من اما می‌گویم چرا حرف مربی، مدیر و اعضای باشگاه دیگر به کرسی نشست و قبلا این کار را کردند؟  قانون اگر هست باید برای همه باشد و همانطور که پیش از این ما مجبور شدیم با همه مشکلات دیدارهای معوقه خودمان را با فشردگی بیشتر انجام دهیم، اکنون نیز فقط خواهان اجرای قانون و تکرار آن تصمیم برای برابر شدن تعداد بازی‌ تیم ها و بعد از آن انجام دربی هستیم.

تگ ها


افشین پیروانی پرسپولیس تهران