قایدی با خودش ۴ – ۴ شد

مهدی قایدی با پاس گل زیبایی که به ارسلان مطهری داد، آمار پاس گل هایش را به عدد ۴ رساند....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال نیمه نخست دیدار مقابل ماشین سازی را طوفانی آغاز کرد و با دو گل راهی رختکن شد. چهره اول دیدار تبریز کسی نبود جز مهدی قایدی که روی هر دو گل آبی پوشان نقش مستقیمی داشت.


باشوی کوچک در دقیقه ۲۰ با کرنری که به روی دروازه ارسال کرد، پایه گذار گل نخست تیمش بود فقط بخاطر بدشانسی که آورد، این گل به نام بازیکن ماشین سازی ثبت شد تا آمار یک پاس گل از قایدی دریغ شود ولی نمی توان از تأثیرگذاری بالای او روی این گل گذشت.


قایدی در ادامه و در دقیقه ۴۲ روی پاس فوق العاده بابک مرادی موقعیت ایده آلی را به دست آورد که پس از ورود به درون محوطه جریمه، ارسلان مطهری را با دروازه خالی مواجه کرد که مهاجم آبی پوشان کار سختی برای باز کردن دروازه ماشین سازی نداشت.


قایدی که بدشانس بود پاس گل اول او به دلیل گل بخودی بودن ثبت نشد ولی با این وجود با پاس فوق العاده ای که به مطهری داد، تعداد پاس گل هایش را به عدد ۴ رساند. قایدی که پیش از این در دو بازی رفت و برگشت مقابل مس رفسنجان و تراکتور پاس گل داده بود، حالا چهارمین پاس گلش را نیز به مطهری داد تا شمار گل های زده و گل سازی او در عدد ۴ مساوی شود و باشوی کوچک هم ۴ گل زده باشد و هم ۴ بار نیز به هم تیمی هایش پاس گل داده باشد.


نکته دیگر درباره قایدی این است او در فصل گذشته ۸ بار به هم تیمی هایش در لیگ برتر پاس گل داد و حالا او به نصف رکورد فصل گذشته اش رسیده است. قایدی البته ۶ گل تا رسیدن به آمار ۱۰ گل فصل قبلش فاصله دارد و باید دید او در ادامه فصل چه آماری در زمینه گلزنی و گل سازی به ثبت خواهد رساند.

تگ ها


استقلال تهران مهدی قایدی