قایدی: به هوای شرجی عادت دارم

مهاجم تیم استقلال از انگیزه بالای خود برای همراهی تیم ملی خبر داد....

به گزارش ورزش سه، مهدی قایدی، مهاجم تیم استقلال تهران که هم اکنون همراه با تیم ملی در جزیره کیش حضور دارد در مورد شرایط این تیم پیش از اعزام فردا به بحرین گفت: ۵-۶ روز بیشتر به شروع بازی ها باقی نمانده و تمام تمرکزمان را روی بازی با هنک کنگ گذاشته ایم. بچه ها انرژی و آرامش خیلی خوبی دارند. رفاقت بالایی بین بچه ها هست و امیدواریم که با روحیه بالا بتوانیم در مسابقات حضور پیدا کنیم.

او که تنها نماینده استقلال در اردوی تیم ملی است ادامه داد: اولین تورنمنت رسمی است که در تیم ملی حضور دارم. انگیزه های زیادی دارم و امیدوارم که بتوانم با پیراهن مقدس تیم ملی دل مردم ایران را شاد کنم.

مهاجم تیم ملی از انگیزه بالای خود برای همراهی تیم ملی خبر داده و افزود: هدفی که ما داریم صعود از گروه مان است و انشالله که بتوانیم با کسب ۴ برد روز ۲۵ خرداد اول دل مردم و بعد خانواده هایمان و خودمان را شاد کنیم. من انگیزه هایم را حفظ می کنم و تلاش می کنم که اگر فرصت بازی پیدا کردم قدر پیراهن تیم ملی را بدانم. از مردم کشورمان می خواهیم که فقط دعایمان کنند و تنهایمان نگذارند و ما هم جواب دعاهایشان و اینکه تنهایمان نمی گذارند را به خوبی بدهیم.

قایدی در مورد اردوی کیش تاکید کرد: خدا را شکر همه چیز عالی است فقط گرمای هوا کمی برای بچه ها سخت بود. البته من به این هوای شرجی عادت دارم. می گویند در بحرین شرایط هوا کمی بدتر از اینجاست ولی ما بدون توجه به این مسائل فقط می خواهیم با کسب ۴ برد به ایران برگردیم.

تگ ها


تیم ملی ایران استقلال تهران تمرینات تیم ملی ایران مهدی قایدی