قایدی خطاب به مهدی علی؛ می‌توانم فیکس باشم

مهدی قایدی در بازی با عجمان از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از ابتدا در ترکیب شباب الاهلی به میدان آمد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حضور این چنینی در ترکیب شباب الاهلی با انتقاد برخی از تماشاگران تیم مواجه می شد به خصوص که آنها می دانند باشگاه برای خرید مهدی قایدی هزینه زیادی را متحمل شده است و از سویی حضور این بازیکن در ترکیب تیم همیشه با یک اتفاق مثبت همراه می شد و همیشه این سوال را مطرح می کردند چرا این بازیکن از ابتدا در ترکیب تیم حاضر نشود؟ 

سرانجام این اتفاق در دیدار با عجمان رخ داد و مهدی قایدی به عنوان یکی از یازده بازیکن اصلی شباب الاهلی وارد زمین شد؛ واین حضور با یک رخداد مثبت برای شباب الاهلی همراه بود. این تیم بازی با عجمان را دو بر یک به سود خود به پایان برد تا در سایه سومی در لیگ برترشانس قهرمانی در جام حذفی برای تیم تیم حفظ شود. البته مهدی قایدی در دقیقه ۸۷ از سوی مهدی علی تعویض شد اما در دقایق حضور در میدان به تیمش برای برد در این بازی خیلی کمک کرد. ضمن اینکه شروع گل دوم شباب الاهلی از حرکتی بود که مهدی قایدی روی کار ترکیبی از نقطه کرنر توپ را از کنار به سمت داخل آورد و در ادامه عجمان روی پاس عمقی به گل رسید. 

این نمایش یک پیام از سوی مهدی قایدی برای سرمربی تیم به همراه داشت؛ اینکه من مهدی قایدی می توانم از ابتدا هم در ترکیب شباب الاهلی موثر بازی کنم. باید منتظر ماند و دید که آیا مهدی علی در بازی های آتی شباب الاهلی در لیگ برتر به مهدی قایدی از ابتدا بازی خواهد داد یا نه. به نظر می رسد نظر سرمربی تیم پیش تر این بود که مهاجمان تیمش خط دفاعی حریف را خسته کنند و در ادامه بازی مهدی قایدی به عنوان یک بازیکن تازه نفس وارد میدان شود و خط دفاعی حریف را با چالش مواجه کند اما مهدی قایدی در بازی با عجمان نشان داد خودش هم می تواند در این نقش بازیکن موثری باشد و شاید با مدافعان حریف درگیری فیزیکی پیدا نکند اما این توانمندی را دارد که خط دفاعی حریف را آزار دهد.

تگ ها


امارات شباب الاهلی فوتبال ایران مهدی قایدی فوتبال