قایدی در الدحیل؟ جدی‌تر از همیشه

انتقال ستاره تیم فوتبال استقلال به باشگاه متمول قطری جدی‌تر از همیشه توسط رسانه‌های این کشور مطرح شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درخشش مهدی قایدی در رقابت‌های داخلی، ملی و البته لیگ قهرمانان آسیا باعث شده تا او چند مشتری دست به نقد از کشورهای مختلف داشته باشد و در این میان، باشگاه‌های متمول قطری نیز برای خرید پا پیش گذاشته‌اند؛ نام چند باشگاه قطری تا به امروز مطرح شده جدی‌ترین پیشنهاد گویا از سوی باشگاه الدحیل است.

روزنامه الوطن قطر در توضیح شرایط لژیونرهای تیم فوتبال الدحیل نوشته: فرجانی ساسی، ستاره تونسی پیشین تیم الزمالک روز گذشته وارد دوحه شد تا روند پیوستنش به الدحیل را طی کند. بر اساس گزارش رسانه‌های تونسی فرجانی ساسی قرارداد سه ساله‌ای با الدحیل قطر با دستمزد سه میلیون یورویی امضا خواهد کرد.

الدحیل در بخش بازیکنان خارجی‌اش میشل اولونگا (کنیا) و ادمیلسون جونیور (بلژیک) را حفظ کرد و نام تایی، بازیکن کره‌ای نیز پس از پایان دوره قرضی بازی در السد به این تیم بازگشت. فرجانی ساسی نیز به عنوان بازیکن عربی جایگزین مهدی بن‌عطیه در فهرست الدحیل می‌شود. تنها یک جای خالی در فهرست لژیونرهای الدحیل باقی می‌ماند که انتظار می‌رود این بازیکن مهدی قایدی، عضو باشگاه استقلال و تیم ملی فوتبال ایران باشد.

بر اساس این گزارش، مهدی قایدی یک بازیکن برجسته و نوظهور است که از سال ۲۰۱۷ در ترکیب تیم استقلال ایران بازی می‌کند.

از میان بازیکنان خارجی فصل گذشته الدحیل دوره قرضی بازی علی کریمی، هافبک ایرانی در این تیم به پایان رسید و مهدی بن عطیه پس از دو فصل الدحیل را ترک کرد و قرارداد دودوی برزیلی هم پایان یافت؛ الدحیل ابتدای ماه آینده میلادی برای برپایی اردویی راهی اتریش خواهد شد و انتظار می رود سرمربی جدید این تیم در روزهای آتی معرفی شود.

بیشتر بخوانید:
سیاوش به عارف: قلبم تیکه پاره شد(عکس)

برهانی، سرشناس‌ترین مربی آکادمی استقلال

 

 

تگ ها


الدحیل استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال