قایدی-دیاباته؛ بازگشت بعد از 5 ماه؟

پس از بیش از ۵ ماه، زوج شیخ دیاباته و قایدی می توانند در نوک خط حمله ی استقلال در کنار هم قرار بگیرند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی قایدی پس از غلبه بر ویروس کرونا و بهبودی کامل، امروز به تمرینات استقلال بازگشت تا در صورتی که کادرفنی آبی پوشان و در رأس آنها، فرها مجیدی صلاح بداند، فردا مقابل تراکتورسازی به میدان برود.

از آخرین باری که دیاباته و قایدی در کنار همدیگر در خط حمله ی استقلال قرار گرفته اند، ۵ ماه و ۱۲ روز میگذرد. آنها آخرین بار در دور انتخابی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و در دیدار مقابل الریان قطر در کنار همدیگر زوج خط حمله ی استقلال را تشکیل دادند که شاگردان فرهاد مجیدی این بازی را با نتیجه ی پرگل پنج – صفر به سود خود به پایان رساندند. در آن دیدار قایدی ۲ گل زد، شیخ نیز پاس یکی از گلهای باشوی کوچک را داد و خودش نیز یک گل به ثمر رساند تا خط حمله ی استقلال، شب طوفانی ای را رقم زده باشد.

۴ روز پس از آن دیدار بود که شیخ در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان مصدوم شد و جای خود را به قایدی داد. دیاباته از آن زمان تاکنون موفق به حضور در زمین مسابقه نشده است و استقلالی ها از وجود او بی بهره بوده اند. حالا با گذشت بیش از ۵ ماه، شیخ به شرایط ایده آل رسیده است و می تواند برای استقلال به میدان برود.

بیشتر بخوانید:
آخرین به‌روزرسانی کرونایی‌های استقلال
جلسه بامدادی بیرانوند با سرمربی تیم ملی فوتبال 

تگ ها


استقلال تهران دیاباته فوتبال ایران استقلال مهدی قایدی مهدی قایدی شیخ دیاباته Tractor استقلال استقلال-Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال