قایدی، غایب احتمالی استقلال در جم

مهاجم استقلال در آخرین ثانیه های دیدار بازی مقابل نساجی به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استقلال در هفته ی بیست و ششم لیگ برتر، مقابل نساجی قائمشهر متوقف شد تا فرصت خوبی برای رسیدن به رتبه های بالای جدول را از دست بدهد.


مجیدی علاوه بر اینکه دو امتیاز حساس مقابل نماینده قائمشهر را از دست داد، حالا احتمالا مهدی قایدی را نیز در بازی بعدی مقابل پارس جنوبی در اختیار نداشته باشد. در دیدار شب گذشته مقابل نساجی، قایدی از ناحیه ی زانو احساس درد میکرد و به همین دلیل در ثانیه های پایانی بازی جای خود را با فردین رابط داد. احتمال می رود قایدی در دیدار مقابل پارس جم به استراحت بپردازد تا مصدومیتش تشدید نشود. البته کادر پزشکی استقلال تا زمان رسیدن به نتایج قطعی و گرفتن آزمایش های لازم از باشوی کوچک، فعلا اظهارنظر رسمی ای نکرده اند اما به نظر نمی رسد که مصدومیت قایدی شدید باشد و این بازیکن فقط بخاطر فشردگی بازی ها نیاز به استراحت داشته باشد.


به نظر می رسید این خطر مصدومیت علاوه بر قایدی، روزبه چشمی و دیاباته را نیز تهدید کند. آن هم در شرایطی که استقلال نیمکت خیلی مطمئنی ندارد و ثابت بودن این بازیکنان در بازی های قبلی، فشار را روی آمادگی بدنی آنها تشدید کرده است و کادرفنی آبی پوشان باید مراقب مصدوم نشدن بازیکنانش در انتهای فصل باشد. دیدارهایی که در هفته های پایانی برای استقلال حیاتی و مهم هستند.

بیشتر بخوانید:
بشار: دیگر در پرسپولیس نمی‌مانم/ گفتند رقم قراردادت را کاهش بده!
عقیلی: من و نویدکیا دستیار هم نمی شویم
اظهارات مشکوک سرمربی برایتون؛ جدایی جهانبخش قطعی است؟ 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال مصدومان استقلال مهدی قایدی پارس جنوبی جم استقلال پارس جنوبی جم-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال