قایدی مدل ۹۹؛ یک باشوی کم خطر

ظاهرا مهدی قایدی با بازی های درخشانش که در سال قبل به نمایش گذاشت، فاصله دارد....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در دومین دیدار خود پس از شروع مجدد رقابت های لیگ، باز هم در کسب پیروزی ناکام بود ولی شاید عدم آمادگی قایدی، بیش از سایر بازیکنان آبی پوش به چشم آمد.


بازی امشب استقلال و سایپا با تساوی یک – یک به پایان رسید. در این دیدار که فرهاد مجیدی با لشکری از بازیکن مصدوم و محروم پای به این دیدار گذاشته بود، در نبود مرتضی تبریزی، ارسلان مطهری و شیخ دیاباته، تنها امید گلزنی استقلالی ها به پاهای مهدی قایدی بود که او نیز در این امر ناموفق ظاهر شد و نتوانست بازی های درخشان خود را تکرار کند.


مهدی قایدی که در رقابت های لیگ برتر امسال ۹ گل به ثمر رسانده و ۶ پاس گل نیز داده، در این ۲ بازی استقلال نتوانسته بازی های خوب قبلی خود را به نمایش بگذارد. پس از شیوع ویروس کرونا و توقف ۴ ماهه رقابت های لیگ برتر، حالا چند روزی است که لیگ نوزدهم مجددا از سر گرفته شده است و در این مدت استقلال ۲ بار به میدان رفته که تنها موفق به کسب یک امتیاز شده است. قایدی که در ابتدای فصل با پوشیدن شماره ۱۰ استقلال قول داد در رقابت های لیگ ۱۰ گل برای استقلال به ثمر برساند، فرا تر از انتظار ظاهر شد و در خیلی از دیدارهای استقلال خوش درخشید و اکنون تنها یک گل با عملی کردن قولش فاصله دارد. اما چیزی که در این دو دیدار استقلال مقابل تیم های فولاد و سایپا به عینه قابل مشاهده بود، دور بودن قایدی از آمادگی  چند ماه قبلش بود. وقفه ای که در رقابت های لیگ افتاد، بیش از همه روی استقلال و آمادگی بازیکنان این تیم تاثیر منفی گذاشته و آنها با بازی های خوب خود فاصله ی زیادی دارند. به هر حال باید منتظر ماند و دید که بازی های درخشان قایدی چه زمانی از راه می رسند. چرا که اگر قایدی راه بیفتد، موتور استقلال هم روشن می شود.

تگ ها


استقلال تهران مهدی قایدی