قایدی و استقلال؛ فعلا بدون توافق

مهدی قایدی مجددا از امروز تمرینات خود را با تیم استقلال از سر می گیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از آنجایی که او نزدیک به دو هفته از تمرینات گروهی آبی ها به دور بوده تصمیم گیری در مورد بازی یا عدم بازی او در دیدار با مس رفسنجان با محمود فکری است اما به نظر می رسد دست کم او از ابتدا در ترکیب استقلال برای این بازی قرار نگیرد. 

این حضور در حالی رخ می دهد که فعلا روی کاغذ هیچ توافقی بین مهدی قایدی و باشگاه استقلال صورت نگرفته است به این خاطر که اصلا این بازیکن به دفتر باشگاه نرفته و پیشنهادات تلفنی هم که به این بازیکن ارایه شده مورد قبول او قرار نگرفته است. مهدی قایدی بعد از کش و قوس های صورت گرفته و هم چنین تماس های تلفنی که با مدیران باشگاه استقلال داشته در نهایت تصمیم گرفته به قهر خود با تیم پایان دهد و از امروز با آبی ها تمرین کند و در نهایت موارد اصلاح قراردادش را به باشگاه محول کند. 

مهدی قایدی تا سسال ۱۴۰۲ با استقلال قرارداد دارد. احمد سعادتمند مدیر وقت باشگاه استقلال به این بازیکن قول داده بود به خاطر درخشش در فصل گذشته بازی های لیگ برتر قراردادش را اصلاح کند که این کار را در زمان حضورش در باشگاه استقلال انجام نداد. قرارداد مهدی قایدی برای این فصل ۸۵۰ میلیون تومان است که مهدی قایدی در برابر دستمزد دیگر بازیکنان در آمد خود را ناعادلانه می خواند. آنهم با توجه به تاثیر گذاری که در نتایج استقلال دارد. البته مدیر عامل باشگاه استقلال در مصاحبه های خود وعده داده که این قرارداد را اصلاح خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

قایدی از فردا با استقلال تمرین می کند

استقلال- قایدی؛ چالشی که به ضرر مهدی است

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران مهدی قایدی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال