قایدی و نورالهی؛ به خط برای جام ریاست جمهوری

دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام ریاست جمهوری امارات موسوم به جام حذفی امروز و فردا در امارات برگزار می شود و در یکی از دیدارهای حساس و مهم برای ایرانی ها شباب الاهلی در خانه تیم شارجه به میدان می رود...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی علی و شاگردانش برای قهرمانی در این بازی ها برنامه ریزی کرده اند. آنها بعد از دست دادن سوپر جام به خوبی متوجه شده اند قهرمانی در لیگ برتر با توجه به فاصله ای که العین ایجاد کرده سخت است. (در لیگ برتر امارات العین با ۳۰ امتیاز از ۱۳ بازی صدرنشین است و شباب الاهلی با ۲۳ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.) بنا براین تنها راه رسیدن به جام موفقیت در بازی های جام ریاست جمهوری امارات است. 

مهدی علی که در بازی با الخور در هفته سیزدهم لیگ برتر امارات به مهدی قایدی و احمد نورالهی استراحت داده بود؛ در مسابقه ای که که تیم شباب الاهلی با نتیجه ۳-۱ پیروز شد در این بازی دوباره دو بازیکن ایرانی اش را از ابتدا به میدان خواهد فرستاد چون پای یک جام در میان است. شباب الاهلی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با یک گل الظفره را شکست داد. با گل آمدان الکمالی که در وقت های اضافه بازی به ثمر رسید. 

مصاف شارجه – شباب الاهلی از حساسیت های ویژه ای برای هر دو تیم برخوردار است. اوکاریو کوزمین مربی رومانیایی شارجه پیش از این ۵ فصل در تیم شباب الاهلی حضور داشت و دستاوردهای زیادی را برای این تیم به ارمغان گذاشت و حال مصاف تاکتیکی او با مهدی علی منجر به صعود یکی از دو تیم به مرحله بعدی جام ریاست جمهوری امارات خواهد شد. هر دو مربی برای پیروزی در این بازی مهم لحظه شماری می کنند و همانطور که اشاره شد مهدی علی تیمش را با همه توان برای این بازی مهیا کرده است و مهدی قایدی و احمد نورالهی هم برای این بازی به خط شده اند. 

برنامه بازی های مرحله یک چهارم نهایی جام ریاست جمهوری امارات از این قرار است: 

شنبه ۲۵ دی 

۱۶:۳۵ الوصل – العین 
۱۹:۳۰ الجزیره – الوحده 

یکشنبه ۲۶ دی 

۱۶:۳۰ الاتحاد کلبا – بن یاس 
الشارجه – شباب الاهلی

تگ ها


امارات شباب الاهلی احمد نورالهی فوتبال ایران مهدی قایدی فوتبال