قبول هدایت یونایتد برای پوچتینو یک ریسک است

دیمیتار برباتوف، ستاره سال های قبل منچستر یونایتد معتقد است که بر عهده گرفتن هدایت این تیم برای مائوریسیو پوچتینو می تواند یک ریسک باشد....

به گزارش "ورزش سه"، در دسامبر سال ۲۰۱۸ بود که اوله گنار سولسشر به عنوان سرمربی شیاطین سرخ انتخاب شد. عملکرد خوب این نروژی در چهار ماهه ابتدایی حضور در اولدترافورد، باعث شد که سران باشگاه انگلیسی قراردادی به مدت سه فصل با او امضا نمایند.

منچستر یونایتد فصل گذشته در رتبه سوم جدول قرار گرفت؛ موضوعی که باعث شد امید هواداران این تیم برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ افزایش پیدا کند و حتی آنها با توجه به خریدهای جدید تیم شان رویای قهرمانی دوباره در لیگ برتر انگلیس را داشته باشند؛ با این حال نتایج ابتدای فصل یونایتد همه این امیدها را تبدیل به ناامیدی کرده است.

بعد از شکست سنگین ۶-۱ منچستر یونایتد مقابل تاتنهام در ابتدای هفته شایعات زیادی در رابطه با احتمال برکناری اوله گنار سولسشر و جانشینی مائوریسیو پوچتینو به جای او مطرح شد. دیمیتار برباتوف حالا در این باره می گوید: " اوله گنار سولسشر اخیراً با انتقاداتی روبرو شده است و من می دانم که احتمال برکناری او افزایش یافته است؛ مخصوصاً اگر این نتایج ادامه دار باشند. با این حال من هنوز هم معتقد هستم که اوله شخص مناسبی برای این شغل است.

از طرف دیگر برای من شگفت انگیز است که شخصی مثل مائوریسیو پوچتینو هنوز تیم ندارد. از نظر من او یکی از بهترین مربیان دنیاست. شما می‌توانید بگویید که برای این کار صبر کرده است اما این می‌تواند برای او یک ریسک باشد."

 

تگ ها


اوله گونار سولسشر موریسیو پوچتینو دیمیتر برباتوف تاتنهام منچستر یونایتد فولام