قدرت نمایی زوج مخوف هلندی ها (عکس)

هلند با درخشش دو ستاره خود، سومین پیروزی مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ را هم به دست آورد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی هلند پس از کسب برد مقابل اوکراین و اتریش، امشب آخرین بازی خود در مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ را مقابل مقدونیه شمالی برگزار کرد و موفق شد این تیم را با نتیجه ۳  بر صفر شکست دهد.

شاگردان دی بوئر با کسب این ۳ امتیاز با ۹ امتیاز کامل و به عنوان تیم اول گروه سوم راهی مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ شدند. در این دیدار شاهد درخشش دو ستاره هلندی ها در فاز تهاجمی بودیم.

جینی واینالدوم، هافبک تیم لیورپول که پس از کش و قوس های بسیار، پاری¬سن ژرمن را به عنوان تیم آینده خود به بارسلونا ترجیح داد در این دیدار موفق شد دو بار گلزنی کند. او ۳ شوت به سمت دروازه مقدونیه زد که ۲ مورد آن در چارچوب بود و هر دو نیز به گل تبدیل شدند. در پایان هم جایزه بهترین بازیکن میدان به واینالدوم تعلق گرفت.

واینالدوم طی ۲۸ بازی اخیر خود برای هلند، ۱۷ بار موفق به گلزنی شده است. او کنار ممفیس دیپای که یکی دیگر از گل های هلند در بازی امشب را به ثمر رساند، برای حریفان دور حذفی هلند حسابی خط و نشان کشیدند. دیپای هم مثل واینالدوم، شب درخشانی را پشت سر گذاشت؛ او یک گل زد، یک پاس گل داد و یکی دیگر از گل های هلند هم روی ریباند ضربه او به ثمر رسید. به این ترتیب خرید جدید بارسا، روی هر سه گل تیمش در این دیدار نقش داشت.

دیپای تا کنون در ۶۷ بازی ملی برای هلند به میدان رفته و موفق به زدن ۲۸ گل شده است؛ او همین چنین ۲۲ پاس گل هم در این بازی ها داشته است؛ شماره ۱۰ هلندی ها طی ۱۰ بازی اخیر روی ۱۳ گل تیم هلند، نقش مستقیم داشته است.

تگ ها


جورجینیو واینالدوم تیم‌ ملی هلند لیورپول