قدردانی ویژه صالح و استقلالی ها از یامگا (عکس)

پس از پایان بازی استقلال و ذوب آهن، کوین یامگا زننده هر دو گل آبی ها مورد استقبال ویژه صالح مصطفوی و سایر بازیکنان قرار گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، کوین یامگا در نخستین حضور خود با پیراهن استقلال بیش از انتظاراتی که از او می رفت خوش درخشید و در پست وینگر چپ و راست، دو گل برای تیمش به ثمر رساند تا نخستین حضورش با پیراهن استقلال را بدین شکل جشن بگیرد و مرد شماره یک فولادشهر لقب بگیرد.

در پایان این بازی نیز، صالح مصطفوی به صورت ویژه ای از گلزن تیمش قدردانی کرد. دستیار فرهاد مجیدی با در آغوش گرفتن یامگا بابت درخشش در دیدار برابر ذوب آهن به او تبریک گفت. یامگا بازیکنی است که با نظر مستقیم دیگر دستیار سرمربی آبی ها یعنی پین و تأیید فرهاد مجیدی از وایله بولد کلاب به ایران آمد تا برای استقلال به میدان برود.

او در اولین تجربه بازی با پیراهن استقلال دو گل زد و حتی پیش از آن نیز دچار مصدومیت و شکستگی سر شد اما توانست به بازی ادامه دهد و با یک بریس شیرین، ۳ امتیاز حساس را به حساب استقلال واریز کند تا بدین شکل مورد تقدیر و تشکر هم تیمی هایش قرار بگیرد.

علاوه بر مصطفوی، روزبه چشمی نیز بابت درخشش یامگا به او تبریک گفت. بازار تبریکات به یامگا در پایان بازی داغ بود. پیش از روزبه چشمی و صالح، بازیکنان استقلال نیز به همراه گلزن خارجی تیمشان جشن کوچکی گرفتند. سیاوش یزدانی و وریا غفوری نیز با در آغوش کشیدن یامگا با او در خوشحالی این پیروزی مهم شرکت کردند.

تگ ها


کوین یامگا استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال