قدم‌های سریع گریزمان به سوی محبوبیت در نیوکمپ

آنتوان گریزمان در شب غیبت مسی و لوئیس سوارز، با زدن دو گل، تبدیل به قهرمان جدید نوکمپ شد...

به گزارش مدال، آنتوان گریزمان که انتقالش به بارسلونا با حرف و حدیث‌های بسیاری همراه بود، امشب توانست اولین گل‌های لالیگایی خود برای آبی‌اناری‌ها را به ثمر برساند. ستاره‌ای که سال گذشته با زدن زیر قول و قرارهای قبلی و تمدید با اتلتیکو خشم بارسایی‌ها را باعث شده بود و حتی چند ماه پیش در نوکمپ به شدت با شعارهای اعتراضی هواداران بارسا مواجه شد، برای آشتی قطعی با هواداران بارسا به یک نمایش کامل در نوکمپ نیاز داشت و امشب این کار را انجام داد.

او دقیقه 41 بازی و در حالی که بارسا با یک گل از بتیس عقب بود، پاس عمقی بلند و دقیق سرجی روبرتو، را با ضربه نوک پا به تور دروازه بتیس رساند. گریزمان روی این گل به خوبی از کمند آفساید فرار کرد و در مصاف تک به تک با گلر بتیس توانست گل تساوی را به ثمر برساند. او که در بازی‌های پیش فصل توانسته بود یک گل به ناپولی بزند، امشب اولین گل لالیگایی خود را اینگونه به ثبت رساند. گریزمان در 14 بار قبلی که پای به نوکمپ گذاشه بود، هرگز نتوانسته بود گلی به ثمر برساند.

و اما نیمه دوم که بارسا برای زدن گل برتری بی‌تاب بود، گریزمان با یک شوت کات دار فوق‌العاده تماشایی از بیرون محوطه جریمه، دومین گلش را زد و بارسا را نیز 2-1 پیش انداخت. ضربه او به قدری دقیق بود که گلر بتیس هرچقدر تلاش کرد به توپ نرسید. این گل واکنش جالب مسی و سوارز که از روی سکوها نظاره‌گر بازی بودند را نیز به دنبال داشت. هر دو به شدت خوشحال بودند و به تحسین گریزمان پرداختند.

گریزمان با این دو گل خیلی زود نشان داد که ارزش 126 میلیون یورویی که برای وی هزینه شده را دارد و شاید حالا بتوان گفت که این همه تلاش بارسا برای جذب نیمار، بی دلیل و غیر موجه است. با بازگشت مسی و سوارز و حضور این دو کنار گریزمان، می توان انتظار یک خط حمله آتشین جدید از آبی اناری ها را داشت.

اخبار مرتبط:

بارسلونا ۵ - ۲ رئال بتیس؛ پیروزی دلچسب با درخشش گریزمان

تگ ها


ستاره فرانسوی درخشش گریزمان قهرمان جدید نیوکمپ فوتبال جهان آنتوان گریزمان رئال بتیس بارسلونا بارسلونا-رئال بتیس لالیگا فوتبال