قدوسی: توافق با محرمی کذب است/ اخبار خوبی برای هواداران داریم

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با مدال توافق برای جذب بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ‌های خارجی را تکذیب کرد....

قدوسی: توافق با محرمی کذب است/ اخبار خوبی برای هواداران داریم

به گزارش خبرنگار مدال، با نزدیک شدن به پنجره نقل و انتقالات زمستانی گمانه‌زنی‌ها در مورد لیست خرید پرسپولیس اوج گرفته است. در روزهایی که باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب مهاجم خارجی است گمانه‌زنی در رابطه با لیست خرید این تیم به اوج رسیده و عده‌ای از نام‌هایی چون صادق محرمی، رامین رضاییان، کریم انصاری‌فرد و ... به عنوان گزینه‌های خرید یاد می‌کنند. حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با مدال ضمن تشریح وضعیت نقل و انتقالاتی این باشگاه نسبت به برخی شایعات نیز واکنش نشان داده است که در ادامه صحبت‌های وی را می‌خوانید.

تکذیب جذب بازیکنان ایرانی
قدوسی در رابطه با سوالی پیرامون جذب احتمالی صادق محرمی گفت: مذاکره‌ای با این بازیکن نداشته‌ایم چرا که کالدرون درخواستی برای جذب مدافع راست نداشته است. نه تنها محرمی، بلکه پرسپولیس برنامه‌ای برای جذب رضاییان، پورعلی‌گنجی و انصاری‌فرد نیز نداشته و این بازیکنان وضعیت خوبی در تیم فعلی خود دارند و از نظر مالی نیز قرارداد خوبی امضا کرده‌اند. در پست بازیکنانی چون محرمی، رضاییان و پورعلی‌گنجی ترافیک سنگینی داریم و به جز این مورد، برخی از این بازیکنان انگیزه‌ای برای بازگشت به ایران ندارند.

زمان رونمایی از لیست مازاد
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در رابطه با لیست مازاد این تیم گفت: هنوز لیست مازادی از جانب کادر فنی به ما اعلام نشده و عمده اخبار منتشره در این راستا گمانه‌زنی است. سرمربی تیم در اواخر نیم‌فصل لیست مازاد خود را معرفی خواهد کرد و وی حقیقتا هیچ اسمی به عنوان بازیکن مازاد به باشگاه نداده است. یک بازیکن به جای جونیور برای نیم‌فصل دوم می‌توانیم جذب کنیم.

بازیکن جوانی برای تیم بزرگسال جذب نشده
وی در رابطه با جذب بازیکنان جوان برای تیم بزرگسال گفت: برای حضور در تیم‌های پایه با برخی نفراتی که سابقه حضور در تیم‌های ملی در سطوح پایه را داشته‌اند مذاکراتی صورت گرفته و در صورت نهایی شدن عضویت این بازیکنان در تیم‌های پایه این بازیکنان این شانس را خواهند داشت تا خود را به کادر فنی بزرگسالان نشان دهند.

اجازه نمی‌دهیم کسی شرایط نامعقول مطرح کند
قدوسی در واکنش به برخی شایعات عجیب پیرامون شرط گذاشتن برخی واسطه‌ها برای این باشگاه گفت: طرح چنین شایعاتی کذب محض است و کسی به خود اجازه به کار بردن شروط نامعقول برای باشگاه را نداده است. برخی در این میان به دنبال دلالی و واسطه‌گری هستند و تلاش می‌کنند قیمت بازیکنان خارجی را بالا ببرند که مدیریت باشگاه مقابل این جریان‌ها قاطعانه مقاومت می‌کند. مدیریت باشگاه به دنبال تقویت تیم است و به زودی اخبار خوبی در این باره منتشر خواهد شد.

اخبار مرتبط:
واکنش پرسپولیسی‌ها به انتشار لیست مازاد

تگ ها


پرسپولیس قدوسی حسین قدوسی مدیر روابط عمومی پرسپولیس اخبار پرسپولیس لیست مازاد پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال