قدوس:از بازی‌های اروپایی اعتمادبنفس گرفتم/بدون حمایت‌ها،‌مهاجم برتر لیگ سوئد نمی‌شدم!

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری فارس، اخباری که از سوئد از طریق رسانه های مختلف به گوش می رسد، از سوی سایت هواداران فوتبال سوئد، سامان قدوس، مهاجم ملی پوش ایرانی اوسترشوند این کشور، جایزه بهترین مهاجم این کشور شمال اروپا را به خود اختصاص داده است ......

 به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری فارس، اخباری که از سوئد از طریق رسانه های مختلف به گوش می رسد، از سوی سایت هواداران فوتبال سوئد، سامان قدوس، مهاجم ملی پوش ایرانی اوسترشوند این کشور، جایزه بهترین مهاجم این کشور شمال اروپا را به خود اختصاص داده است.

در این ارتباط بازیکن ملی پوش ایرانی کسب این جایزه را اتفاقی مهمی در زندگی ورزشی خود قلمداد کرده است.

او در مصاحبه با کانال فوتبال اظهار داشت:بسیار خوش اقبال هستم که این افتخار را کسب کردم.باید از این بابت بسیار ممنون مربی و همه بازیکنان تیم باشم که بدون آنها چنین موفقیتی حاصل نمی شد.

قدوس در ۲۳ بازی سال جاری ۸ گل زد و ۷ پاس گل داد.اما او گمان نمی کند هنوز به عالی ترین درجه فوتبال اروپا رسیده باشد.

وی افزود:بعد از یکسری افت و خیزها، این موفقیت حاصل شد.در مجموع همه چیز خوب پیش رفت.خوب آغاز شد و خوب پایان یافت.من اعتمادبنفس زیادی از مسابقات اروپایی کسب کردم.حضور در این مسابقات خیلی خوب بود.

قدوس در رای گیری بهترین مهاجم، ۴۳۵ امتیاز از هیات داوران گرفت.در حالیکه مارکوس روزنبرگ از تیم مالمو با ۲۸۳ امتیاز بعد از وی قرار گرفت.همچنین رتبه سوم به کاله هولمبرگ از نورکوپینگ با ۲۳۱ امتیاز رسید.

تگ ها


اخبار روز فوتبال