قدوس تغییر قطعی اسکوچیچ مقابل کامبوج؟

به احتمال فراوان سامان قدوس در مصاف با کامبوج از ابتدا راهی میدان خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، سامان قدوس یکی از لژیونرهای شاخص فوتبال ایران به شمار می رود که فصل آینده نیز در لیگ جزیره توپ خواهد زد. این بازیکن اما شاید در سال های اخیر علی رغم پتانسیل بالایی که دارد، خیلی فرصت حضور در ترکیب اصلی تیم ملی را پیدا نکرده است و در جام جهانی نیز توسط کارلوس کی روش در سه مسابقه برابر مراکش، اسپانیا و پرتغال به عنوان یار جایگزین وارد زمین شد.


قدوس در مقابل بحرین که یکی از سرنوشت سازترین دیدارهای سال های اخیر ایران بوده، در ابتدای نیمه دوم جایگزین میلاد محمدی شد و جای احسان حاج صفی را در مرکز میدان گرفت؛ تغییری هوشمندانه توسط اسکوچیچ که شرایط بازی را تغییر داد و تیم ملی فوتبال ایران توانست در روزی که بازیکن رده پایه فوتبال سوئد نمایش خیره کننده ای داشت و پاس های عمقیِ بسیار خوبی را ارسال کرد، با سه گل برنده بازی شود.


قدوس در کنفرانس خبری پیش از مصاف با کامبوج در نشست خبری شرکت کرد و مانند اسکوچیچ بر اهمیتی که کسب سه امتیاز برابر این تیم دارد، تاکید داشت و گفت بازیکنانی که وارد زمین می شوند با توان صد در صدی مقابل کامبوجی ها بازی خواهند کرد.


با توجه به نمایشی که قدوس مقابل بحرین داشت، به نظر می رسد این بازیکن ۲۷ ساله که فاصله ای تا پوشیدن پیراهن تیم ملی سوئد نداشت، پس از مدت ها در ترکیب ۱۱ نفره تیم ملی راهی میدان شود.

تگ ها


تیم ملی کامبوج تیم ملی ایران سامان قدوس دراگان اسکوچیچ کامبوج