قدوس حضور در لالیگا را تکذیب کرد!

مهاجم ایرانی تیم اوسترشوندس مدعی شد در سفر به اسپانیا فقط قصد بازدید از باشگاه اوئسکا را داشته و خبری از عقد قرارداد نبوده است ......

مهاجم ایرانی تیم اوسترشوندس مدعی شد در سفر به اسپانیا فقط قصد بازدید از باشگاه اوئسکا را داشته و خبری از عقد قرارداد نبوده است.

به گزارش مدالو به نقل از سایت فوتبالس کانالن سوئد، تابستان سال جاری میلادی شایعات زیادی پیرامون آینده سامان قدوس منتشر شدند. در هفته گذشته هم اعلام شد که مهاجم اوسترشوندس به تیم اوئسکا اسپانیا پیوسته است، موضوعی که سامان قدوس منکر آن شد.

ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترشوندس در این رابطه گفت: درست است که من به اسپانیا رفتم، اما سفرم فقط برای آشنایی با باشگاه اوئسکا بود. من بازدیدی از این باشگاه داشتم و خیلی از آن خوشم آمد. تمام برنامه‌ریزی من از این سفر فقط آشنایی با باشگاه اوئسکا بود.

سامان قدوس درباره پیوستنش به تیم اوئسکا و حضور در لالیگای اسپانیا اظهار داشت: نه، مهیای این کار نیستم. فقط می‌خواستم آن شهر را ببینم و با مدیران باشگاه اوئسکا و امکاناتش آشنا شوم. خوشحالم که همه چیز خوب بود.

وی در خاتمه گفت: پنجره نقل‌وانتقالات فوتبال همچنان باز است. هرگز مشخص نیست چه اتفاقی رخ می‌دهد.

زمانی که سامان قدوس با حضور در اسپانیا و عقد قراردادی مهیای پیوستن به تیم اوئسکا بود، دانیل کیندبرخ، رئیس باشگاه اوسترشوندس اعلام کرد به هیچ توافقی با این تیم جهت انتقال ملی‌پوش ایرانی دست نیافته است.

تگ ها


اخبار روز سامان قدوس فوتبال