قدوس: در آمیان عملکرد خیلی خوبی نداشتم

سامان قدوس ملی‌پوش باشگاه آمیان در مورد شرایطش در این تیم صحبت کرد...

سامان قدوس ملی‌پوش باشگاه آمیان در مورد شرایطش در این تیم صحبت کرد

سامان قدوس می‌گوید قبل از پیوستن به آمیان تا دو سال استراحتی نداشته است.

به گزارش مدال، سامان قدوس، مهاجم ایرانی تیم آمیان فرانسه که از اوسترشوند سوئد به این تیم انتقال یافته معتقد است که در این تیم به شرایط آرمانی بازگشته اما هنوز نتوانسته عملکرد خیلی خوبی در ترکیب آمیان داشته باشد.

سامان قدوس با تأثیر مستقیم روی 7 گل آمیان (3 گل و 4 پاس گل) هنوز تشنه ارائه سطح بالاتری از فوتبال در این تیم است. انتقال او با حرف و حدیث‌های زیادی همراه بود. قدوس ابتدا به اسپانیا رفت و برای عقد قرارداد با تیم هوئسکا مذاکراتی انجام داد. وی در این‌باره می‌گوید:

من به آنجا رفتم ولی آن‌ها به زبان اسپانیایی با من صحبت کردند و مترجم هم خوب ترجمه نمی‌کرد.

چون رضایت شخص ثالث در آن قرارداد مطرح بود، قدوس به تیم اوسترشوند بازگشت. تیم رن در اواسط آگوست ظاهراً (با تیم سوئدی) به توافق رسید. اما دوباره، این انتقال انجام نشد و نهایتاً این آمیان بود که با پرداخت 4 میلیون یورو بازیکن تیم ملی ایران را به خدمت گرفت.

سامان قدوس که در اولین بازی‌اش گلزنی کرد تاکنون در 20 بازی حاضر بوده که 16 بازی در ترکیب ثابت قرار داشته است. برخی اوقات کریستوف پلیسیه از او انتقاد می‌کند و از وی انتظارات زیادی دارد. شماره 7 آمیان می‌داند که هنوز تمام توانایی‌هایش را ارائه نداده است:

من گلزنی کردم و پاس گل هم دادم اما از زمان حضورم در آمیان عملکرد خیلی خوبی نداشتم. در سوئد، فصل براساس سال تقویمی است و میان چمپیونزشیپ، C3 و انتقال من و جام ملت‌های آسیا تا دو سال استراحتی نداشتم. اما اینجا، احساس می‌کنم به خوبی به شرایط آرمانی بازگشتم. احساس سبکی می‌کنم.